Комунальний заклад "Новослобідська публічна бібліотека"

Завідувач

Телефон:

Електронна пошта:

Адреса:

Рішення про створення комунального закладу «Новослобідська публічна бібліотека» Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області

Статут кз «Новослобідська публічна бібліотека» Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області

філія Бояролежачівська сільська бібліотека

філія Бунякінська сільська бібліотека

філія Князівська сільська бібліотека

філія Линівська сільська бібліотека

філія Мазівська сільська бібліотека

філія Манухівська сільська бібліотека

філія Мачулищанська сільська бібліотека

філія Юр'ївська сільська бібліотека

ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН - СЕМІНАР "БІБЛІОТЕКА ЯК СКЛАДОВА ТУРИСТИЧНОГО ПРОСТОРУ"

26 травня на базі комунального закладу Сумської обласної ради "Сумська обласна універсальна наукова бібліотека" був проведений онлайн- семінар "Бібліотека як складова туристичного простору". Семінар був проведений з метою підвищення професійної компетенції бібліотечних працівників,з метою обміну досвідом. Приймала участь і Новослобідська публічна бібліотека. Була дуже цікава програма онлайн- семінару, виступи про туристичну самобутність Сумщини, повідомлення з досвіду роботи бібліотек. Дякуємо організаторам за цікавий захід

15:42 26.05.2021

ПРАЦЮЄ КНИЖКОВА ВИКЛАДКА "І ЧУЖОМУ НАВЧАЙТЕСЬ, Й СВОГО НЕ ЦУРАЙТЕСЬ..."

Щорічно, 24 травня в усіх слов'янських країнах відзначається День слов'янської писемності і культури на знак подяки та шани двох братів — Кирила і Мефодія – творців слов'янської писемності. У комунальному закладі "Новослобідська публічна бібліотека"було створено книжкову викладку "І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь..." та проведено інформаційну хвилину для дітей «24 травня – День слов’янської писемності і культури», на якій бібліотекар розповіла про виникнення цього свята, хто такими були Кирило та Мефодій, їхній внесок у розвиток писемності.

08:32 24.05.2021

23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ

23 травня - День Героїв або Свято Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, насамперед лицарів Київської Русі, козаків, повстанців, українських січових стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН.

16:44 22.05.2021

День сміху

Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явився (День дурня). Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів. Існує безліч версій щодо походження Дня сміху.

16:58 01.04.2021

Тиждень дитячого читання

Тиждень дитячого читання є святом для всіх бібліотек. Адже бібліотека - це справжнє книжкове королівство, у якому можна знайти найрізноманітніші знання. Дуже приємно, коли в цьому королівстві багато відвідувачів.

14:56 24.03.2021

День кримського спротиву російській окупації

День кримського спротиву російській окупації — пам'ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

14:54 26.02.2021