Путивльський район Сумської області

Комунальний заклад "Новослобідська публічна бібліотека"

філія Линівська сільська бібліотека

філія Князівська сільська бібліотека

філія Юр'ївська сільська бібліотека

філія Бунякінська сільська бібліотека

19 грудня - День святого Миколая

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю  поведінкою і виправитися.

18:20 25.12.2019

Голод – це явище добре відоме історії. Досі не віриться, що в Україні – житниці всієї тодішньої радянської імперії раптово зник хліб і люди залишились без зернини. Пухли старі й малі, вимирали роди й села. Смерть чекала на шляхах, на полі, по хатах. ЇЇ кістлява рука, здавалося, вдень і вночі не випускала своєї кривавої коси. А в новий 1933 рік уся Україна перетворилася на суцільну могилу. У світі не зафіксовано голодомору, подібно до того, який випав на долю наших дідів і бабусь. Наш обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх померлих, тому ми у четверту суботу листопада  запалюємо свічку скорботи і вшановуємо  хвилиною мовчання всіх, хто загинув у страшні 1932-33роки. В комунальному закладі «Новослобідська публічна бібліотека»  пройшла хвилина скорботи «Свіча 33-го не згасне»

08:44 25.11.2019

День Партизанської слави.

Щорічно, 22 вересня, в Україні відзначається День Партизанської слави.  Цей день є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацистськими загарбниками.  Партизани контролювали лісові райони України. Загін Сидора Ковпака здійснив рейд від Путивля до Карпат, тим самим показавши людям, що нацисти не всесильні.

11:41 23.09.2019