Сумська область, Путивльський район

Свято дитинства

Дата: 08.06.2018 11:19

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Цікаво та весело пройшло свято захисту дітей на території Новослобідської сільської ради. Саме з першого червня розпочалась літня оздоровча кампанія в пришкільних таборах. В цей день, учні початкової школи наших навчальних закладів відвідали районний захід, присвячений Святу дітей. Веселі конкурси, музичні ігри, майстер класи спілкування з мультяшними героями викликали у дітей почуття справжнього захоплення та шквал емоцій.

Не залишились без уваги в цього дня діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій, які отримали солодкі подарунки від депутатського корпусу та виконавчого комітету сільської ради.

До свята захисту дітей в бібліотеках старостинських округів, була проведена благодійна акція «Подаруй дитині книгу чи іграшку».

Як підсумок, нам хочеться побажати всім діткам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!