Сумська область, Путивльський район

Новослобідська сільська рада оголошує конкурс.

Дата: 11.01.2019 08:00

Новослобідська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

• головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами;
  • спеціаліста відділу земельних відносин та екології.

Вимоги до кандидатів на посади:

• головного спеціаліста: громадянство України, вільне володіння державною мовою, освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років;
  • спеціаліста: громадянство України, вільне володіння державною мовою, освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за  минулий рік у порядку, визначеному Законом  України «Про запобігання корупції», копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або  військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс. Звертатися за адресою: с. Нова Слобода,  вул. Першотравнева, 3, Путивльського району, Сумської області.

Додаткова інформація щодо основних  функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрової та інформаційної роботи за тел. 5-45-20.