«ПРАВОВИЙ Messagebox» ЗБИРАЄ НАВКОЛО СЕБЕ ШКОЛЯРІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

Дата: 12.09.2019 09:34

Фото без опису

Фахівці юстиції Сумщини зацікавили учнів Верхньопіщанської загальноосвітньої школи новими знаннями та способом їх отримання. Розміщений у навчальному закладі «Правовий Messagebox» дозволить засвоювати корисну правову інформацію паралельно зі шкільною програмою та у будь-який зручний час.

Корисні матеріали навчають дітей поважати права інших та захищати свої, а також не принижувати та не завдавати моральної й фізичної шкоди одноліткам.

Батьки теж матимуть змогу підвищити свою обізнаність у питаннях протидії булінгу. До речі, у випадку, якщо дитина стала жертвою цькувань, необхідно:

• подати керівнику закладу освіти заяву про випадки булінгу щодо вашої дитини;
  • пояснити дитині, до кого вона може звернутися за допомогою у разі цькування (вчителі, керівництво школи, психолог, старші учні, батьки інших дітей, охорона).

Якщо вирішити ситуацію на рівні школи не вдається – зверніться в поліцію!