Про соціальне інспектування родин на території Новослобідської сільської ради!!!

Дата: 19.05.2020 20:06

Фото без опису18 травня 2020 року начальником служби у справах дітей, фахівцем з соціальної роботи разом з виконуючими обов’язки старост, дотримуючись карантинних вимог, на території Новослобідської сільської ради було здійснено соціальне інспектування родин, в які через карантинні обмеження були повернуті діти з інтернатних установ. Інспектування проводилось з метою вивчення потреб тієї чи іншої родини, щодо забезпечення продуктами харчування, засобами індивідуального захисту та іншими необхідними речами. Працівниками були проведені бесіди з батьками про можливість повернення дітей в сім’ю із закладів в наступному навчальному році, ознайомлено з можливостями організації, в разі потреби, інклюзивного навчання для дітей, які мають особливі освітні потреби. Деяким батькам, спеціалісти ще раз нагадали про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Хотілось би ще раз нагадати , що батьки та особи, які їх замінюють, відповідно до законодавства зобов’язані виховувати своїх дітей, піклуватись про їх здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, готувати їх до праці. Забороняються фізичні покарання дитини , а також застосування інших видів покарань.

Шановні батьки, найкращим помічником у вихованні ваших дітей є любов і терпіння, вміння вислухати дитину та прийняти її такою, якою вона є.