РОБОЧА НАРАДА КЕРІВНИЦТВА ГРОМАДИ З КЕРІВНИЦТВОМ СУМСЬКОЇ ОДА

Дата: 18.05.2021 17:13

Фото без описуЗ нагоди відзначення урочистостих заходів,  присвячених святкуванню 30-тої річниці Незалежності України, наша Новослобожанщина долучається до урочистостей та  представить горюнску культуру: звичаї, обряди, гастроспадщину.
   З  метою підготовки до святкування в Сумській обласній державній адміністрації  відбулась нарада за участі представників культури під керівництвом Олени Мельник, голови Новослобідської громади Ольги Гаркавенко, начальника відділу культури Новослобідської сільської ради Тетяни Лучанінової, директора Державного історико-культурного заповідника в м. Путивль Сергія Тупіка. На привеликий жаль участь у нараді не змогла прийняти заступник голови Сумської ОДА Вікторія Медвідь в з'язку з іншими важливими робочими моментами, але приділила час Новослобідській громаді під час обідньої перерви.
  Зустріч виявилась досить результативною - були намічені першочергові кроки для реалізації  проекту та визначені строки виконання передбачених завдань.
 Для нашої сільської ради є приємним той факт, що такі маленькі сільські громади  почуті керівництвом області і маємо надію, що це в подальшому сприятиме соцільному-економічному і культурно- туристичному розвитку!