ПІДГОТОВКА ДО ФЕСТИВАЛЮ "НА ГОСТИНИ ДО ГОРЮНІВ"

Дата: 02.06.2021 17:16

В рамках підготовки масштабного Всеукраїнського фестивалю "На гостини до горюнів," управління культури  Сумської обласної державної адміністрації, на чолі з Оленою МЕЛЬНИК, головного спеціаліста відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Тетяни КОРШАК, директора Сумського  обласного наукового- методичного центру культури і мистецтв  Єгенією БИСТРИЦЬКОЮ, директором Сумського обласного краєзначого музею Владіслава ТЕРЕНТЬЄВА, ознайомились з репертуаром творчих колективів, разом з головою громади Ольгою ГАРКАВЕНКО визначились з туристичними локаціями, складовими виставки народних майстрів та умільців.
Дуже відповідальний та найперший етап підготовки фестивалю презентації горюнської культури відбувся!
Солісти, аматори, художні керівники, завідуючі показали достойну підготовку, відповідальність та згуртованість! Всі зауваження (а куди без них) та рекомендації,  будемо методично виправляти! Попереду багато роботи!Фото без опису