Чи варто змінювати паперовий паспорт зразка 1994 року у формі книжечки на паспорт громадянина України у вигляді ID картки?

Дата: 23.11.2021 11:16

Возможно, это изображение (1 человек и текст «mm yKpa?Ha nacnopT rpomaARHиHa yKpaTHи UKRAINE PASSPORT OF THE CITIZEN OF UKRAINE npи3Bиwe/ Surnamo TKa4eHKo TKACHENKO im'R/ Name map'RHa MAP' MARIANA no 6aTbKoBи Patronymic IBAHIBHA cTaTb/ Sox ж/F AaTa HapoAжeHHR/ Dato of b?rth 24 08 1991 AйcHий Ao/ Date of oxpiry 13 12 2025 mp pomaARHcTBo/ Nationality yKpa?Ha/uKr 3anиc Ne/ Record No. 19910824-00026 AoKymeHT No/ Document No. 000000000»)

Відповідно до законодавства України з 1 жовтня 2016 року всі громадяни України, які досягли 14-річного віку повинні оформити паспорт громадянина України у вигляді ІД-картки. Внутрішні паспорти громадянина України старого зразка (у формі паперової книжки) більше не видаватимуть.

Паспорт громадянина України у вигляді ІД-картки має цілий ряд переваг:

?у випадку крадіжки ніхто не може скористатись Вашим документом, підробка практично неможлива;

?зручність використання та зносостійкість ID-картки;

?самодостатність документа без паперових довідок (РНОКПП, реєстрація місця проживання, сімейний стан);

?можливість внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) до паспорта, який в майбутньому дозволятиме використовувати різноманітні електронні сервіси, у тому числі отримувати адміністративні послуги не виходячи з дому;

?можливість виїзду за кордон без закордонного паспорта (наразі Туреччина та Грузія);

?цифровий паспорт у Вашому смартфоні .

Отже, ІД-картка — це зручно, просто, надійно та сучасно????