Окупанти скинули 7 бомб на прикордонні громади в Сумському районі – прокурори документують наслідки

Дата: 12.02.2024 09:13

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 9 лютого 2024 року близько 14 год окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації здійснили авіаційний удар по території Сумського району. За попередніми даними, ворог скинув 7 авіаційних бомб типу «КАБ» на Юнаківську, Хотінську та Миколаївську громади.

Унаслідок атаки ворога загинуло двоє цивільних чоловіків, іще одна жінка може перебувати під завалами. Чотири особи отримали поранення. Пошкоджено щонайменше чотири приватні житлові будинки, територію фермерського господарства, складське приміщення.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки авіаудару. Досудове розслідування – УСБУ в Сумській області.

Пресслужба обласної прокуратури