Сумська область, Путивльський район

Служба у справах дітей Новослобідської сільської ради

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Діти – наше сучасне і майбутнє, ми несемо відповідальність за їх життя і здоров’я.  В будь – яких сферах суспільного життя, на всіх його рівнях  діти є найбільш беззахисними і безпорадними. Саме турбота про підростаюче покоління, його повноцінний розвиток є одним з пріоритетних напрямків в діяльності  Новослобідської сільської ради. З метою реалізації на території сільської ради державної політики з питань соціально – правового захисту дітей було створено самостійний структурний підрозділ Служба у справах дітей.

• Начальник служби: Нечаєва Антоніна Анатоліївна
  • Адреса: Сумська область, Путивльський район, село Князівка, вулиця Жовтнева, 25,                                                                             приміщення Князівського НВК, другий поверх
  • Електронна адреса: sloboda.ssd@ukr.net
  • Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                                п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                                обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                                вихідні дні: субота-неділя

КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА РОДИНУ

Усиновлення, є пріоритетною формою сімейного виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Право дитини на сім’ю закріплено на законодавчому рівні і перш за все – в Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Сімейному кодексі України. Тільки виховання в сім’ї відповідає інтересам дитини.

12:02 30.10.2018