A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новослобідська громада
Конотопський район Сумської області

Структура

 

АПАРАТ

НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

 

1

Сільський голова

Гаркавенко

Ольга Олександрівна

5-45-20

nsloboda_sr@ukr.net

2

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Шибаєв

Олексій Михайлович

5-45-20

nsloboda_sr@ukr.net

3

Секретар ради

Мірошнікова

Олена Анатоліївна

5-45-20

nsloboda_sr@ukr.net

 

 

 

 

 

СТАРОСТИ

1

Перший старостинський округ (с.Мазівка, Воронівка, Оріхівка, Почепці, Соловйове,

с-е Новослобідське )

Солом’янник

Сергій Володимирович

 

4-33-32

mazevkarada

@gmail.com 

 

2

Другий старостинський округ (с.  Князівка, Мінакове, Ширяєве, Нові Гончарі, Старі Гончарі, Сахарове, Сиром’ятникове, Червоне Озеро, Чаплищі, Козлівка, Жари 

Солом’янник

Сергій Володимирович

 

5-45-20

knyasivkarada

@gmail.com

hervoneozero

@ukr.net

3

Третій старостинський округ с. Линове, Юр’єве,Волинцеве, с-ще Волинцівське

Шевченко

Ірина Олександрівна

 

4-75-17

linove-sr@ukr.net

4

Четвертий старостинський округ (с. Бояро-Лежачі, Дорошівка, Кружок, Рівне, Манухівка, Іванівка

Малишева

Світлана Олексіївна

 

4-71-37

manuhovka@ukr.net

5

П’ятий старостинський округ с. Бунякине, Бруски, Гірки, Бувалине, Свобода, Партизанське,Мачулища, Вощинине, Уцькове

 

 

Міліков

Олександр Миколайович

 

6-25-41

bunyakino.rada

@ukr.net

              ВІДДІЛ РОЗВИТКУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

 

1

Начальник відділу

Крюков Сергій Миколайович

5-51-16

nsloboda_sr@ukr.net

2

Діловод

Кіптенко Василь Миколайович

4-37-45

 

 

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ РОБОТИ

 

1

Начальник відділу

Спіцина Марина Григорівна

5-45-20

org_nsloboda@ukr.net

 

2

Головний спеціаліст

Гудімова Ганна Михайлівна

5-45-20

org_nsloboda@ukr.net

 

3

Діловод

Рилова Альона Миколаївна

5-45-20

nsloboda_sr@ukr.net

 

4

Секретар керівника

Сіроштан Оксана Павлівна

5-45-20

nsloboda_sr@ukr.net

 

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

1

Начальник відділу

Галінська Валентина Євгенівна

5-45-20

buhgalternova

@ukr.net

2

Спеціаліст відділу

Шовікова Світлана Іллівна

 

 

3

Водій автотранспортних засобів

Хахалін

Віктор Іванович

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ЕКОЛОГІЇ

1

Начальник відділу

Хобленко

Олена Борисівна

 

5-45-20

fsgk@ukr.net

2

Спеціаліст

Рябченко Тетяна Іванівна

 

 

3

Спеціаліст

Яцина

 Зоя Володимирівна

 

 

4

Спеціаліст

Примак

 Ірина Сергіївна

 

 

 

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

1

Начальник відділу

Косогорова

Раїса

Василівна

 

5-45-20

socnsloboda

@ukr.net

2

Провідний спеціаліст

Вознюк Лада Федорівна

 

 

3

Провідний спеціаліст

Зюзько Валентина Іванівна

 

 

4

Провідний спеціаліст

Гапонова Людмила Станіславівна

 

 

5

Провідний спеціаліст

Урютіна Тетяна Миколаївна

 

 

6

Провідний спеціаліст

Соловйова Лідія Іванівна

 

 

7

Провідний спеціаліст

Фіщенко Олена Олексіївна

 

 

8

Провідний спеціаліст

Чумакова Олена Вікторівна

 

 

9

Провідний спеціаліст

Кузіна Валентина Михайлівна

 

 

10

Провідний спеціаліст

Мужецька Ганна Миколаївна

 

 

 

ВІДДІЛ-ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 

1

Начальник відділу

Кода

Дмитрій Олексійович

5-45-20

cnap_nsloboda

@ukr.net

2

Державний реєстратор

Шелудченко Віталій Юрійович

 

 

3

Адміністратор

Кострова Валентина Миколаївна

 

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ

ІЗ СТАТУСОМ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

 

 

ВІДДІЛ «СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ»

1

Начальник відділу

Нечаєва Антоніна Анатоліївна

5-45-20

sloboda.ssd@ukr.net

ВІДДІЛ ФІНАНСІВ ТА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

 

1

Начальник відділу

Нерощин Владислав Віталійович

5-45-20

vfnsr@ukr.net

2

Головний спеціаліст

Скрипченко Наталія Володимирівна

 

vfnsr@ukr.net

3

Головний спеціаліст

Морозова Тетяна Юріївна

 

vfnsr@ukr.net

4

Головний спеціаліст

Паншина Валентина Іванівна

 

vfnsr@ukr.net

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

 

1

Начальник відділу

Чернякова Тетяна Михайлівна

5-42-45

41823411@mail.gov.ua

2

Головний спеціаліст

Ковалевська Євгенія Миколаївна

5-42-45

41823411@mail.gov.ua

3

Головний спеціаліст

Літвінов

Сергій Миколайович

5-42-45

41823411@mail.gov.ua

4

Провідний спеціаліст

Качур

Жанна Олексіївна

5-45-20

 

ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, МІСТОБУДУВАННЯ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

1

Начальник відділу

Лучанінов

Сергій Олександрович

5-45-20

slobodagkh@ukr.net

2

Провідний спеціаліст

Бондарь Наталія Володимирівна

 

 

                         

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи подобається вам наш сайт?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь