Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

Підсумки роботи в 2019 році

Сьогодні підвели підсумки роботи в 2019 році, в галузі культури! Рік, який вже став історією, був наповнений яскравими подіями, фестивалями, конкурсами, креативними підходами розвитку культури! Колеги поділились надбаннями, які треба розвивати та зберігати! Намічені перспективи на плідну співпрацю!

03:34 19.02.2020

День Святого Валентина!

День Святого Валентина! Вже давно полюбилося це свято нам, бо любов, це те що нам дає надію, силу, захист та натхнення на великі події!

03:33 15.02.2020

Логотип Новослобідської громади

11.02.2020 року! Вітаю всіх жителів Новослобідської громади! Сьогодні знакова подія, а можна навіть сказати історична! Сесією затверджено НАШ логотип! Нехай він приносить до нашої громади добробут, допоможе зміцнити нашу громаду та навіть розширити, допоможе бути особливою, впізнаною на теріторії України та за її межами! Дякую всім хто надихав, додавав ідеї та робив важливі, критичні зауваження! Працюємо над виготовленням сувенірної продукції! Але, крокуємо разом, далі! Попереду створення гімну та якісного промо роліку! Всі ваші ідеї, будуть доречі! Нагадаю і гімн, і ролік повинен об'єднувати всі наші території..... Не зупиняймося!

03:30 11.02.2020

День Соборності

Сьогодні особливий день для нашої країни! Для нашого суспільства! Для всіх нас! День Соборності України - це свято єдності, свято для Сходу та Заходу, Півночі та Півдня, Буковини, Сіверщини, Криму та Карпат! Всі ми різні, різні мови, різні віросповідання, але є одне для нас всіх - Україна! Яка нас породила, зростила та об'єднала!

03:20 22.01.2020

День Соборності

03:20 22.01.2020

Новий рік

З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є найулюбленішим. Можливо, тому що обіцяє зустріч із чимось таємничим, дає надію, що прийдешній час буде кращим, ніж минулий.

09:22 15.01.2020