Земельні відносини

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА ЗНАХОДИТЬСЯ У ВЛАСНОСТІ НЕПОВНОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ. ХТО Є ПЛАТНИКОМ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ? Відповідно до ст.ст. 269, 270 ПКУ платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Статтею 6 Сімейного кодексу визначено, що правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття. Малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

08:45 07.04.2021

Про зміни в законодавстві.

Доводимо до відома, що Кабінетом Міністрів України 22 липня 2020 року прийнято постанову №650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. № 220.

16:42 03.03.2021