філія Бояролежачівський сільський будинок культури

ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ "ЛЕЖАЧАНКА"

ГОТУЄМОСЬ ДО ФЕСТИВАЛЮ "НА ГОСТИНИ ДО ГОРЮНІВ"

Співучий наш край… Українська пісня – це бездонна душа народу, його сила, його слава. Скільки живуть на Украіне люди, скільки й співають. Широкий світ розкривається у наших піснях.

18:27 01.06.2021

НЕБЕСНА СОТНЯ!

20 лютого в Україні відзначається річниця з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. Саме в ці дні, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Наступного дня, 21 лютого 2014 року, офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких в жалобних промовах назвали «Небесною сотнею».

21:54 20.02.2021

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ!

Коли людина закохана, коли у неї є своя друга половинка, тоді вона безсумнівно щаслива. І це чудове свято, День закоханих, дозволяє зайвий раз згадати і подарувати увагу своїм половинкам. Адже любити і бути коханим – це найважливіше для кожного з нас. Побільше кохання і справжніх почуттів!

17:01 13.02.2021