Поліція інформує

Поліція попереджає громадян про схеми шахрайств «з отриманням матеріальної допомоги»

З початку року поліцією Сумщини були зареєстровані десятки звернень від громадян, коли вони постраждали від злочинних дій шахраїв, прагнучи отримати матеріальну допомогу нібито від держави чи якихось міжнародних організацій. Люди, повіривши цим пропозиціям від аферистів, подекуди втрачали всі свої заощадження.

09:39 16.02.2024

Будьте обережні, щоб не потрапити на «гачок» шахраїв

Шахраї, аби заволодіти грошима своїх жертв, постійно вдосконалюють старі злочинні схеми та вигадують нові. Тепер ці злочинці вигадали видурювати у людей гроші з їхніх карткових банківських рахунків, під приводом нібито страхування від крадіжки. За минулу добу на Сумщині поліцією було зареєстровано три злочини, скоєні саме під цим приводом.

08:11 08.02.2024

Поліція попереджає жителів області про небезпеку бути одуреними шахраями

Минулої доби на Сумщині від шахраїв постраждало п’ятеро людей. Четверо з них були одурені зловмисниками під час купівлі товарів через мережу Інтернет, ще один хотів отримати грошову допомогу через мережу Вайбер, але сам втратив велику суму грошей.

15:29 25.01.2024

Поліцейський офіцер громади виявив громадянина, який підозріло себе поводив

24.01.2024 поліцейський офіцер громади Новослобідської територіальної громади в ході патрулювання с. Козлівка Конотопського району, виявив громадянина, який підозріло себе поводив. В ході бесіди було зʼясовано, що 59 річний чоловік був з ознаками наркотичного сп’яніння та мав при собі пакунок з речовиною, зовні схожою на наркотичні, які було вилучено по приїзду СОГ. За вказаними вище фактом внесено відомості до ЄРДР за ч.1 ст.309 ККУ. У випадку, якщо експертизою буде встановлено, що вилучена у чоловіка речовина є наркотичною, останнього чекає кримінальна відповідальність

19:14 24.01.2024