Поліція інформує

Кіберполіція нагадує: шахраї можуть створювати фейкові сторінки відомих організацій для виманювання персональних даних чи інформації про банківську карту під приводом надання грошової допомоги.

Не поспішайте виконувати вказівки незнайомців та перевірте факт надання фінансової допомоги на офіційних ресурсах організації, від імені якої обіцяють підтримку.

09:10 12.03.2024

На Сумщині п’ятеро людей втратили свої гроші через злочинні дії шахраїв

Минулої доби жителі Конотопського та Шосткинського районів стали жертвою шахраїв, які у соціальних мережах пропонували отримати по кілька тисяч гривень допомоги . Ще двоє громадян були одурені під час спроби придбати товари у невідомих «продавців» через мережу Інтернет.

08:50 08.03.2024

Поліція попереджає громадян про схеми шахрайств «з отриманням матеріальної допомоги»

З початку року поліцією Сумщини були зареєстровані десятки звернень від громадян, коли вони постраждали від злочинних дій шахраїв, прагнучи отримати матеріальну допомогу нібито від держави чи якихось міжнародних організацій. Люди, повіривши цим пропозиціям від аферистів, подекуди втрачали всі свої заощадження.

09:39 16.02.2024

Будьте обережні, щоб не потрапити на «гачок» шахраїв

Шахраї, аби заволодіти грошима своїх жертв, постійно вдосконалюють старі злочинні схеми та вигадують нові. Тепер ці злочинці вигадали видурювати у людей гроші з їхніх карткових банківських рахунків, під приводом нібито страхування від крадіжки. За минулу добу на Сумщині поліцією було зареєстровано три злочини, скоєні саме під цим приводом.

08:11 08.02.2024

Поліція попереджає жителів області про небезпеку бути одуреними шахраями

Минулої доби на Сумщині від шахраїв постраждало п’ятеро людей. Четверо з них були одурені зловмисниками під час купівлі товарів через мережу Інтернет, ще один хотів отримати грошову допомогу через мережу Вайбер, але сам втратив велику суму грошей.

15:29 25.01.2024