Нормативно-правова база

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі

Зразок заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Особова картка П-2ДС

Безкоштовний онлайн курс  «Як подати Е-декларацію»

Перелік питань на перевірку знання Конституції України та Законів України

Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень органів  місцевого  самоврядування  та  посадових  обов’язків  вакантної  посади

Загальні правила етичної поведінки

Попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та "Про запобігання корупції", пов'язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням

Конкурс на заміщення вакантних посад

Новослобідська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: провідних спеціалістів відділу соціального захисту населення (5 посад).

08:25 16.10.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Новослобідська сільська рада Путивльського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новослобідської сільської ради.

10:37 14.08.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Новослобідська сільська рада Путивльського району Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новослобідської сільської ради.

10:34 14.08.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Новослобідська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: спеціаліста відділу земельних відносин та екології; спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту.

08:16 31.07.2020