Сумська область, Путивльський район

Голова громади

Сільська жінка… не просто мати, берегиня, а й лідер громади, голова Новослобідської сільської  ради, вона здатна згуртувати громадськість села та повести за собою реалізовувати хороші плани на майбутнє. Така в нашій  громаді  є успішна, талановита, творча, креативна Гаркавенко Ольга Олександрівна

Народилась 15 лютого 1973 року в селі Руднєве Путивльського району Сумської області  в сім'ї робітників.

Громадянка України.

В 1980 році пішла до першого класу Руднєвської восьмирічної школи.

В 1987 році, у зв'язку зі зміною місця проживання родини, перевелась до Путивльської школи № 1 м. Путивль, в якій закінчила одинадцять класів в 1990 році.

Із серпня 1990 року по лютий 1995 року навчалась в Сумському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Ветеринарний лікар».

З вересня 1993 року по квітень 1998 року працювала в СЗАТ імені Карла Маркса на посаді ветеринарного лікаря.

З квітня 1998 року по грудень 2001 року переведена бухгалтером в СЗАТ імені Карла Маркса.

З грудня 2001 року рішенням 15 сесії 23 скликання обрана секретарем виконкому Князівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

З квітня 2002 року по квітень 2006 року, за рішенням 1 сесії 4 скликання, обрана секретарем Князівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

З квітня 2006 року по листопад 2017 року працювала  сільським головою Князівської сільської ради Путивльського району   Сумської області. При цьому була переобрана сільським головою Князівської сільської ради в 2010 році та 2015 році.

З листопада 2017 року працює головою Новослобідської сільської ради.

Сімейний стан - заміжня, має двох дітей.