Комунальний заклад "Центр з надання соціальних послуг"

Розпорядок  роботи: понеділок-четвер  –  з  8.00  до  17.15

п’ятниця  –  з  8.00  до  16.00

обідня перерва  –  з  12.00  до  13.00

вихідні дні:  субота-неділя

Інтернет-технології стали невід’ємною частиною суспільного життя. Майбутнє пред’являє нові вимоги до нового покоління

стає необхідним формування певних соціальних і професійних навичок, що дозволяють жити в сучасному цифровому суспільстві. Інтернет – джерело корисної інформації. Всеосяжна енциклопедія, знання, відповіді на багато запитань. Діти можуть користуватись інтернетом для досліджень, шкільних проектів і рефератів, онлайн навчання, спілкування з вчителями та дітьми, ігор, читання та інших корисних речей. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини і сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв′язання задач. Діти, як найбільш активна й допитлива аудиторія, часто першими знайомляться з новими технологіями, такими як інтернет, випереджаючи в технічній освіченості батьків. У цьому є позитивний бік: підвищення рівня ерудиції, формування навичок спілкування з людьми.Але нарівні з усіма цими чудовими плюсами, мережа може бути небезпечною для дитини.

11:43 04.02.2022

З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження правопорушень в дитячому середовищі 26 – 27 січня Службою у справах дітей сільської ради

спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг» та старостами здійснено черговий рейд на території старостинських округів. У ході рейдів було відвідано 10 сімей, діти яких перебувають на обліку у службі, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом фахівця з соціальної роботи. З батьками було проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу а саме: заборони залишати дітей без нагляду, належного харчування, навчання, медичного догляду, безпечного поводження в побуті, дотримання правил поведінки на водоймах, безпечності користування соціальними мережами, недопущення зловживання спиртними напоями. Батькам наголошено на належному виконанні своїх батьківських обов'язків та попереджено про наслідки безвідповідального батьківства.

09:03 31.01.2022

Колектив Комунального закладу « Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради висловлює велику вдячність Благодійному фонду «Зростай в родині» за відзнаку

окремо дякуємо координаторки проекту в Сумській області Ксенії Гриник за плідну співпрацю, небайдужість та увагу до кожної родини.Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я та сімейного затишку. Сподіваємось на подальшу взаємодію.

13:10 17.01.2022

Добра справа продовжується. Підтримка сімей завжди була пріоритетною для держави

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями.

08:47 31.12.2021

Запобігання та протидія домашньому насильству

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

00:35 02.12.2021

Україна відзначає 1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня, відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і також відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

12:02 30.09.2021

Обізнані, означає захищені

Сьогодення диктує свої правила та умови. Інтернет є невід’ємною частиною нашого життя. Але крім плюсів є й мінуси. Нажаль в епоху інформаційних технологій неможливо почуватися захищеним у кіберпросторі. З розвитком технологій стрімко зростає кількість злочинів у цій сфері, а тому з впевненістю можна стверджувати, що саме «кіберзлочини» у ХХІ столітті будуть одними з найчисельніших.

16:22 20.07.2021