Комунальний заклад "Центр з надання соціальних послуг"

Комунальний  заклад  «Центр з надання соціальних послуг»  Новослобідської  сільської  ради

В.о.  директора:  Єременко Лілія Іванівна

Головний  бухгалтер:  Хижняков  Андрій  Іванович

Фахівець  із  соціальної  роботи:  Ніколаєва  Тетяна  Олександрівна

Фахівець  із  соціальної  роботи:  Гудимова Катерина Миколаївна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Агілова  Надія  Дмитрівна

Соціальний  робітник  (с.Бунякине):  Биваліна  Наталія  Анатоліївна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Бородкіна  Ольга  Іванівна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Гніденко  Любов  Петрівна

Соціальний  робітник  (с.Червоне Озеро):  Дзекунова  Ірина  Василівна

Соціальний  робітник  (с.Юр’єве): -

Соціальний  робітник  (с.Мінакове):  Катеніна  Любов  Анатоліївна

Соціальний  робітник  (с.Линове):  Пяткіна  Тетяна  Олександрівна

Соціальний  робітник  (с.Линове):  Толстошеєва  Наталія  Михайлівна

Соціальний  робітник  (с.Бояро-Лежачі):  Галагудіна Наталія Анатоліївна

Перукар (працює у всіх населених пунктах Новослобідської сільської ради): Єрмакова Катерина Володимирівна

Електронна адреса:  nslobcnsp@ukr.net

Графік  особистого  прийому  в.о.  директора:  кожна  п’ятниця  з  09:00  до 12:00  с.Волинцеве,  вул.  Першотравнева  1А

Розпорядок  роботи: понеділок-четвер  –  з  8.00  до  17.15

п’ятниця  –  з  8.00  до  16.00

обідня перерва  –  з  12.00  до  13.00

вихідні дні:  субота-неділя

Рішення про створення комунального закладу «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради

Положення про комунальний заклад "Центр з надання соціальних послуг" Новослобідської сільської ради (нова редакція)

Інформаційні картки соціальних послуг

Колектив Комунального закладу « Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради висловлює велику вдячність Благодійному фонду «Зростай в родині» за відзнаку

окремо дякуємо координаторки проекту в Сумській області Ксенії Гриник за плідну співпрацю, небайдужість та увагу до кожної родини.Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я та сімейного затишку. Сподіваємось на подальшу взаємодію.

13:10 17.01.2022

Добра справа продовжується. Підтримка сімей завжди була пріоритетною для держави

В існуючих нині в Україні соціально-економічних умовах значна кількість українських сімей потребує соціального захисту і допомоги, які тією чи іншою мірою надаються державними та громадськими організаціями.

08:47 31.12.2021

Запобігання та протидія домашньому насильству

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

00:35 02.12.2021

Україна відзначає 1 жовтня Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня, відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і також відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

12:02 30.09.2021

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні

Традиційно, головним інститутом виховання дітей є родина, яка залишається природнім середовищем та підтримкою для зростання та всебічного розвитку особистості. Однак, в нашому сьогоденні суспільство зіштовхнулось з жорстокими реаліями життя, яке з різних причин позбавило багатьох дітей домашнього затишку та належного батьківського піклування.

14:43 09.09.2021

Обізнані, означає захищені

Сьогодення диктує свої правила та умови. Інтернет є невід’ємною частиною нашого життя. Але крім плюсів є й мінуси. Нажаль в епоху інформаційних технологій неможливо почуватися захищеним у кіберпросторі. З розвитком технологій стрімко зростає кількість злочинів у цій сфері, а тому з впевненістю можна стверджувати, що саме «кіберзлочини» у ХХІ столітті будуть одними з найчисельніших.

16:22 20.07.2021