Комунальний заклад "Центр з надання соціальних послуг"

Комунальний  заклад  «Центр з надання соціальних послуг»  Новослобідської  сільської  ради

В.о.  директора:  Єременко Лілія Іванівна

Головний  бухгалтер:  Хижняков  Андрій  Іванович

Фахівець  із  соціальної  роботи:  Ніколаєва  Тетяна  Олександрівна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Агілова  Надія  Дмитрівна

Соціальний  робітник  (с.Бунякине):  Биваліна  Наталія  Анатоліївна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Бородкіна  Ольга  Іванівна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Гніденко  Любов  Петрівна

Соціальний  робітник  (с.Червоне Озеро):  Дзекунова  Ірина  Василівна

Соціальний  робітник  (с.Юр’єве):  Ігнатенко  Галина  Михайлівна

Соціальний  робітник  (с.Мінакове):  Катеніна  Любов  Анатоліївна

Соціальний  робітник  (с.Линове):  Пяткіна  Тетяна  Олександрівна

Соціальний  робітник  (с.Линове):  Толстошеєва  Наталія  Михайлівна

Соціальний  робітник  (с.Бояро-Лежачі):  Галагудіна Наталія Анатоліївна

Перукар (працює у всіх населених пунктах Новослобідської сільської ради): Єрмакова Катерина Володимирівна

Електронна адреса:  nslobcnsp@ukr.net

Графік  особистого  прийому  в.о.  директора:  кожна  п’ятниця  з  09:00  до 12:00  с.Волинцеве,  вул.  Першотравнева  1А

Розпорядок  роботи: понеділок-четвер  –  з  8.00  до  17.15

п’ятниця  –  з  8.00  до  16.00

обідня перерва  –  з  12.00  до  13.00

вихідні дні:  субота-неділя

Рішення про створення комунального закладу «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради

Положення про комунальний заклад "Центр з надання соціальних послуг" Новослобідської сільської ради (нова редакція)

Інформаційні картки соціальних послуг

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні

Традиційно, головним інститутом виховання дітей є родина, яка залишається природнім середовищем та підтримкою для зростання та всебічного розвитку особистості. Однак, в нашому сьогоденні суспільство зіштовхнулось з жорстокими реаліями життя, яке з різних причин позбавило багатьох дітей домашнього затишку та належного батьківського піклування.

14:43 09.09.2021

Обізнані, означає захищені

Сьогодення диктує свої правила та умови. Інтернет є невід’ємною частиною нашого життя. Але крім плюсів є й мінуси. Нажаль в епоху інформаційних технологій неможливо почуватися захищеним у кіберпросторі. З розвитком технологій стрімко зростає кількість злочинів у цій сфері, а тому з впевненістю можна стверджувати, що саме «кіберзлочини» у ХХІ столітті будуть одними з найчисельніших.

16:22 20.07.2021

Звіт по результатам проведення внутрішнього оцінювання якості надання соціальної послуги догляд вдома за 2021 рік КЗ «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради

14:58 05.07.2021

Захід в музеї партизанської слави

Дні 8 та 9 травня є символом героїчного минулого, величі духу та мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни. У ці травневі дні Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і  День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ сторіччя.

12:17 13.05.2021

Сімейні форми виховання – підтримка дітей, які потребують допомоги

Сім’я -це найголовніше ,що має бути у дитини. Все найкраще, що є на землі, починається з родини.. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.На жаль, не всім діткам даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Позбавлення дитини сім’ї можна назвати не просто важким періодом в її житті, а долею, яка дає себе знати вже з перших днів втрати родини. Життя дитини поза люблячим сімейним оточенням стає відразу важким. У кожного своє уявлення про щастя, але дитині бути щасливою без батьків неможливо. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання. Наразі в Україні існує декілька форм сімейного виховання для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах:

09:44 26.02.2021