Комунальний заклад "Центр з надання соціальних послуг"

Комунальний  заклад  «Центр з надання соціальних послуг»  Новослобідської  сільської  ради

В.о.  директора:  Єременко Лілія Іванівна

Головний  бухгалтер:  Хижняков  Андрій  Іванович

Фахівець  із  соціальної  роботи:  Ніколаєва  Тетяна  Олександрівна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Агілова  Надія  Дмитрівна

Соціальний  робітник  (с.Бунякине):  Биваліна  Наталія  Анатоліївна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Бородкіна  Ольга  Іванівна

Соціальний  робітник  (с.Нова Слобода):  Гніденко  Любов  Петрівна

Соціальний  робітник  (с.Червоне Озеро):  Дзекунова  Ірина  Василівна

Соціальний  робітник  (с.Юр’єве):  Ігнатенко  Галина  Михайлівна

Соціальний  робітник  (с.Мінакове):  Катеніна  Любов  Анатоліївна

Соціальний  робітник  (с.Линове):  Пяткіна  Тетяна  Олександрівна

Соціальний  робітник  (с.Линове):  Толстошеєва  Наталія  Михайлівна

Соціальний  робітник  (с.Бояро-Лежачі):  Галагудіна Наталія Анатоліївна

Електронна адреса:  nslobcnsp@ukr.net

Графік  особистого  прийому  в.о.  директора:  кожна  п’ятниця  з  09:00  до 12:00  с.Волинцеве,  вул.  Першотравнева  1А

Розпорядок  роботи: понеділок-четвер  –  з  8.00  до  17.15

п’ятниця  –  з  8.00  до  16.00

обідня перерва  –  з  12.00  до  13.00

вихідні дні:  субота-неділя

Положення про комунальний заклад "Центр з надання соціальних послуг" Новослобідської сільської ради

Рішення про створення комунального закладу «Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради

Сімейні форми виховання – підтримка дітей, які потребують допомоги

Сім’я -це найголовніше ,що має бути у дитини. Все найкраще, що є на землі, починається з родини.. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.На жаль, не всім діткам даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Позбавлення дитини сім’ї можна назвати не просто важким періодом в її житті, а долею, яка дає себе знати вже з перших днів втрати родини. Життя дитини поза люблячим сімейним оточенням стає відразу важким. У кожного своє уявлення про щастя, але дитині бути щасливою без батьків неможливо. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання. Наразі в Україні існує декілька форм сімейного виховання для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах:

09:44 26.02.2021

3 ГРУДНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

3 грудня відзначають Міжнародний День людей з інвалідністю. Люди з обмеженими можливостями вимагають до себе особливої уваги. Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це їх шлях. Вони пристосовуються як можуть зі всіх своїх сил. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини, участь осіб з інвалідністю в житті суспільства, а також привернення уваги до проблем цієї категорії громадян.

12:31 02.12.2020

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Цей день дуже потрібен нашому суспільству - і для того, щоб звернути увагу на проблеми людей з обмеженими можливостями, і для того, щоб захопитися незвичайною силою духу, цілеспрямованістю, умінням інвалідів домагатися успіху в найскладніших умовах. Ці прояви любові до життя і оптимізму можуть служити прикладом для всіх нас.

16:48 04.12.2019