Фонд соціального страхування інформує

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ, ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ, ПОТЕРПІЛИХ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ГЛУХІВЩИНИ!

З 01.03.2022 надання матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг на Сумщині будуть здійснювати 5 віддлень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області замість 10 нині діючих.  Таке рішення прийняло правління Фонду з метою приведення структури управління у відповідність до територіальної реформи.

11:22 27.01.2022

Реформа лікарняних: українці оформили понад 4,5 млн електронних документів

Від початку реформи електронних листків непрацездатності українці понад 4,5 млн разів скористались новою послугою. Таку цифру повідомляють у Пенсійному фонді України. Водночас, згідно даних МОЗ, в електронній системі охорони здоров’я було створено більше 6 млн медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

13:46 17.01.2022

У 2021 році до Глухівського відділення звернулись понад 5000 працюючих

За підсумками 2021 року за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо до Глухівського відділення Фонду соціального страхування звернулося майже 5000 працюючих.

21:31 13.01.2022

Медична та соціальна допомога застрахованим особам та потерпілим на виробництві

Відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV (зі змінами) забезпечення застрахованих осіб та потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними і соціальними послугами є одним з пріоритетних напрямів роботи Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області (далі – Глухівське відділення).

08:47 12.01.2022

ТОРІК ПРАЦІВНИКИ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ ПОНАД 313 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЛІКАРНЯНИХ

Упродовж 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області спрямувало на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності понад 313 мільйона гривень.

11:34 10.01.2022

У 2021 РОЦІ НА СУМЩИНІ ВИПЛАЧЕНО 8,1 МЛН ГРН ДЕКРЕТНИХ

За  підсумками 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Сумській області профінансувало понад 8 мільйонів гривень допомог по вагітності та пологах для працюючих жінок Сумщини. Це на 4,1 млн гривень більше, ніж упродовж 2020 року.

11:31 10.01.2022

ФОНД розрахувався з боргами

4 січня 2022 року Фондом соціального страхування України було повністю погашено заборгованість з виплати допомог по тимчасовій втраті працездатності і по вагітності та пологах. Виплати усіх видів матеріального забезпечення здійснюються вчасно та в повному обсязі для 11,5 мільйона застрахованих осіб у разі настання страхового випадку.

09:40 06.01.2022

Е-ЛІКАРНЯНІ СУМІСНИКІВ З’ЯВЛЯТЬСЯ В КАБІНЕТАХ РОБОТОДАВЦІВ: ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКУ

В особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 1 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

16:17 22.12.2021