Відділ (служба) у справах дітей

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Діти – наше сучасне і майбутнє, ми несемо відповідальність за їх життя і здоров’я.  В будь – яких сферах суспільного життя, на всіх його рівнях  діти є найбільш беззахисними і безпорадними. Саме турбота про підростаюче покоління, його повноцінний розвиток є одним з пріоритетних напрямків в діяльності  Новослобідської сільської ради. З метою реалізації на території сільської ради державної політики з питань соціально – правового захисту дітей було створено самостійний структурний підрозділ Служба у справах дітей.

Начальник служби: Нечаєва Антоніна Анатоліївна

Адреса: Сумська область, Путивльський район, село Князівка, вулиця Жовтнева, 25,                                                                             приміщення Князівського НВК, другий поверх

Електронна адреса: sloboda.ssd@ukr.net

Графік особистого прийому начальником відділукожен вівторок з 09:00 - 12:00 село Князівка, вул. Жовтнева 25

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Рішення Про затвердження  Положення про службу у справах дітей Новослобідської сільської ради

Положення про службу у справах дітей Новослобідської сільської ради

Напередодні Дня Святого Миколая спеціалісти Новослобідської сільської ради вручили іграшкові подарункові набори наймолодшим діткам

День святого Миколая справедливо називають одним з найбільш світлих і добрих свят у році. Щороку, 19 грудня, вже з самого ранку діти заглядають до себе під подушки в пошуках подарунків, а дорослі з усмішкою спостерігають за цим кумедним дійством.

12:48 19.12.2020