Путивльський район Сумської області

Відділ (служба) у справах дітей

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Діти – наше сучасне і майбутнє, ми несемо відповідальність за їх життя і здоров’я.  В будь – яких сферах суспільного життя, на всіх його рівнях  діти є найбільш беззахисними і безпорадними. Саме турбота про підростаюче покоління, його повноцінний розвиток є одним з пріоритетних напрямків в діяльності  Новослобідської сільської ради. З метою реалізації на території сільської ради державної політики з питань соціально – правового захисту дітей було створено самостійний структурний підрозділ Служба у справах дітей.

Начальник служби: Нечаєва Антоніна Анатоліївна

Адреса: Сумська область, Путивльський район, село Князівка, вулиця Жовтнева, 25,                                                                             приміщення Князівського НВК, другий поверх

Електронна адреса: sloboda.ssd@ukr.net

Графік особистого прийому начальником відділукожен вівторок з 09:00 - 12:00 село Князівка, вул. Жовтнева 25

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

З турботою про дітей

21 серпня 2019 року на території Юр’ївського та Линівського старостинських округів службою у справах дітей, фахівцем з соціальної роботи Новослобідської сільської ради разом з інспектором ювенальної превенції Путивльського відділення поліції Зуєнко Д.А. було проведено профілактичний рейд «Сім’я», з метою виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.У ході проведення рейду обстежено умови проживання чотирьох дітей, родини яких перебувають під соціальним супроводом та однієї дитини, позбавленої батьківського піклування, яка перебуває під опікою. За результатами складено акти обстежень умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди.

08:50 22.08.2019

Подаруй дитині родину

Усиновлення, є пріоритетною формою сімейного виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Право дитини на сім’ю закріплено на законодавчому рівні і перш за все – в Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Сімейному кодексі України. Тільки виховання в сім’ї відповідає інтересам дитини.

10:59 05.02.2019