Відділ "Служба у справах дітей"

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Діти – наше сучасне і майбутнє, ми несемо відповідальність за їх життя і здоров’я.  В будь – яких сферах суспільного життя, на всіх його рівнях  діти є найбільш беззахисними і безпорадними. Саме турбота про підростаюче покоління, його повноцінний розвиток є одним з пріоритетних напрямків в діяльності  Новослобідської сільської ради. З метою реалізації на території сільської ради державної політики з питань соціально – правового захисту дітей було створено самостійний структурний підрозділ Служба у справах дітей.

Начальник служби: Нечаєва Антоніна Анатоліївна

Юридична адреса: Сумська область, Конотопський район, село Князівка, вулиця Жовтнева, 25. Фактична адреса:  Сумська область, Конотопський район, село Мінакове, вулиця Садова, 63

Електронна адреса: sloboda.ssd@ukr.net

Графік особистого прийому начальником відділукожен вівторок з 09:00 - 12:00 село Князівка, вул. Жовтнева 25

Розпорядок роботи:  понеділок-п'ятниця - з 07.30 до 16.00
                                                          обідня перерва - з 12.00 до 12.30
                                                          вихідні дні: субота-неділя

Звіт про роботу відділу "Служба у справах дітей" за 2023 рік

В Нослобідській сільській раді створений та функціонує відділ «Служба у справах дітей», основним завданням якого є забезпечення прав та інтересів дітей. На сьогоднішній день на території громади загальна чисельність дитячого населення складає – 334 особи. На первинному обліку служби перебуває 14 дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Форма влаштування дітей: 8 дітей виховується в родинах опікунів та піклувальників, 2 дитини в прийомній родині, одна дитина знаходиться в державному закладі та троє виховується в ДБСТ. На території сільської ради діє чотири прийомні родини в яких виховується 6 і дві особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування та дві родини опікунів в які влаштовано чотири дитини. Службою у справах дітей постійно контролюється стан виховання, навчання та утримання дітей у вищезазначених родинах, надаються відповідні консультації, в разі потреби залучаються спеціалісти. Протягом 2023 року одна дитина  була знята з первинного обліку у зв’язку з досягненням повноліття.

14:47 31.01.2024

ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ

Неочікуваний подарунок під Новий рік отримала особа з числа дітей позбавлених батьківського піклування, яка перебуває на квартирному обліку сільської ради. А саме грошову компенсацію у розмірі 422 561 гривень субвенції, спрямовану за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа з метою придбання житла.

23:05 25.12.2021

Навчання спеціалістів сільської ради

На минулому тижні начальник служби у справах дітей Антоніна Нечаєва та спеціаліст відділу фінансів та економічного розвитку Тетяна Морозова пройшли навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку» в рамках реалізації проєкту #ПРООН та МОП «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» (далі- EEW).

13:53 30.11.2021