Путивльський район Сумської області

Відділ (служба) у справах дітей

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Діти – наше сучасне і майбутнє, ми несемо відповідальність за їх життя і здоров’я.  В будь – яких сферах суспільного життя, на всіх його рівнях  діти є найбільш беззахисними і безпорадними. Саме турбота про підростаюче покоління, його повноцінний розвиток є одним з пріоритетних напрямків в діяльності  Новослобідської сільської ради. З метою реалізації на території сільської ради державної політики з питань соціально – правового захисту дітей було створено самостійний структурний підрозділ Служба у справах дітей.

Начальник служби: Нечаєва Антоніна Анатоліївна

Адреса: Сумська область, Путивльський район, село Князівка, вулиця Жовтнева, 25,                                                                             приміщення Князівського НВК, другий поверх

Електронна адреса: sloboda.ssd@ukr.net

Графік особистого прийому начальником відділукожен вівторок з 09:00 - 12:00 село Князівка, вул. Жовтнева 25

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Подаруй дитині родину

Усиновлення, є пріоритетною формою сімейного виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Право дитини на сім’ю закріплено на законодавчому рівні і перш за все – в Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Сімейному кодексі України. Тільки виховання в сім’ї відповідає інтересам дитини.

10:59 05.02.2019