Відділ "Служба у справах дітей"

З турботою про дітей

21 серпня 2019 року на території Юр’ївського та Линівського старостинських округів службою у справах дітей, фахівцем з соціальної роботи Новослобідської сільської ради разом з інспектором ювенальної превенції Путивльського відділення поліції Зуєнко Д.А. було проведено профілактичний рейд «Сім’я», з метою виявлення дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.У ході проведення рейду обстежено умови проживання чотирьох дітей, родини яких перебувають під соціальним супроводом та однієї дитини, позбавленої батьківського піклування, яка перебуває під опікою. За результатами складено акти обстежень умов проживання дітей, з батьками та дітьми проведено профілактичні бесіди.

08:50 22.08.2019

Подаруй дитині родину

Усиновлення, є пріоритетною формою сімейного виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Право дитини на сім’ю закріплено на законодавчому рівні і перш за все – в Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Сімейному кодексі України. Тільки виховання в сім’ї відповідає інтересам дитини.

10:59 05.02.2019