філія Линівська сільська бібліотека

В цей день весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в фашистських концтаборах

Цю дату згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН було встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме 11 квітня 1945 року останній в’язень вийшов з його воріт із сумно відомим написом “Jedem das Seine” – “Кожному своє”.

13:17 11.04.2021

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики

Це свято з`явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим підкреслює нестримну жагу до пізнання. У цей знаменний день варто пам`ятати, що можливості наші безмежні, і за наявності наполегливої праці та терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди.

11:57 11.04.2021

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять . Свято - тиждень дитячого читання має давні традиції та набуло сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету, надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання. Нічого не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою, а бібліотеки для дітей у сучасному світі залишаються чи не єдиним дозвілля, де культивують читання, навчають дитину не просто читати, а систематично думати та аналізувати. У теперішній час свято набуває особливого значення – допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. В Линівській філії Новослобідської публічної бібліотеки діє книжкова виставка "Книжковий дім - чудовий дім, завжди для всіх відкритий він".

14:44 24.03.2021

ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей святковий день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання – пов’язане з жінкою.

11:42 04.03.2021

Наша фотозона кохання чекає на вас!

З нагоди дня закоханих працівники підготували для відвідувачів нашої бібліотеки романтичну виставку-інсталяцію з фотозоною.???? Тож запрошуємо Вас, наші любі читачі, на побачення з книгою, де також можна сфотографуватися на згадку

19:14 10.02.2021

Бібліо-майстерня працює

Іде підготування до дня закоханих.Бібліотекар запросила своїх читачів клубу за інтересами, які дружно виготовляли святкові валентинки.

21:00 09.02.2021