філія Линівська сільська бібліотека

Наша фотозона кохання чекає на вас!

З нагоди дня закоханих працівники підготували для відвідувачів нашої бібліотеки романтичну виставку-інсталяцію з фотозоною.???? Тож запрошуємо Вас, наші любі читачі, на побачення з книгою, де також можна сфотографуватися на згадку

19:14 10.02.2021

Бібліо-майстерня працює

Іде підготування до дня закоханих.Бібліотекар запросила своїх читачів клубу за інтересами, які дружно виготовляли святкові валентинки.

21:00 09.02.2021

Подаруй бібліотеці сучасну книгу

Шановні читачі! Линівська філія Новослобідської публічної бібліотеки проводить постійно діючу акцію «Подаруй бібліотеці сучасну книгу». Приєднуйтесь до акції! Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги! Добрі справи робити приємно! Щиро вдячні за подарунки!

20:57 07.02.2021

"Лиш з добра і любові проростає коріння життя "

3 грудня Линівським бібліотекарем Новослобідська централізованої  бібліотеки  Щербаковою І. М.   була організована зустріч стежина добра <"Лиш з добра і любові  проростає  коріння життя ".  У теплому сімейному колі за чашкою чаю обговорювались проблеми людей з обмеженими можливостями та проблеми пенсіонерів.

16:58 03.12.2019

Ярмарок ідей для вашої грядки

10 квітня в приміщенні Линівського сільського клубу бібліотекарем Іриною Щербаковою за порадою односельців була  проведена цікава година "Ярмарок ідей для вашої грядки". Учасники заходу щиро ділилися новинками різних сортів насіння овочів, квітів, способами їх висіву  та обробки насіння від шкідників обґрунтовуючи їх власним досвідом та  порадами знавців з тематичних періодичних видань. Сподіваємось на гарний врожай!

16:01 11.04.2019