Відділ фінансів та економічного розвитку

Розпорядок роботи:       понеділок-п'ятниця - з 07.30 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 12.30
                                            вихідні дні: субота-неділя

Положення про відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради  від 30.09.2021р.

Рішення про затвердження Положення про відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради

Опитування представників бізнесу з метою покращення бізнес-клімату.

В рамках ініціативи покращення місцевого бізнес-клімату та з метою покращення регуляторного процесу Державна регуляторна служба проводить опитування представників бізнесу щодо уточнень, які саме форми звітності є зайвими чи обтяжливими.  Йдемо до прозорої європейської моделі взаємовідносин між бізнесом та державними інституціями.

13:28 08.09.2023

Про заборону реалізації алкогольних напоїв

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 30.03.2022р. №108-ОД «Про торгівлю алкогольними напоями у Сумській області» (зі змінами Розпорядження від 07.09.2023р. №461-ОД)

10:31 08.09.2023

ВІЙСЬКОВИЙ ПДФО: «ХІБА РЕВУТЬ ВОЛИ, ЯК ЯСЛА ПОВНІ?»

Податок на доходи військовослужбовців став майже такою самою гострою темою програм і дискусій у ЗМІ та соціальних мережах, як і розмір їхнього грошового забезпечення. Щоправда, питання цього податку перевело напрям дискусії з Центру на громади, — ті начебто не допомагають чи недостатньо допомагають ЗСУ.

13:11 05.09.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

14:18 30.08.2023

Увага стихійна торгівля небезпечна для здоров’я!

Нагадуємо про  заборону торгівлі з рук у невстановлених місцях. Торгівля харчовими продуктами невідомого походження в невстановленому місці (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі, де відсутній ветеринарно – санітарний контроль, несе загрозу виникнення гострих кишкових інфекцій.

07:55 17.08.2023

Увага! Відповідальність за порушення використання РРО та ПРРО відновлюється!

З 1 жовтня 2023 року в рамках дії Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлюється застосування штрафних санкцій за порушення використання РРО та ПРРО.

10:40 10.08.2023

Фінансова допомога для малого та середнього бізнесу!

Громадська організація «Вест Юкрейн Діджитал» приймає заявки у рамках Програми підтримки економічної стійкості України, на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, ІваноФранківської, Львівської та Тернопільської областей.

09:44 10.08.2023