Відділ фінансів та економічного розвитку

Розпорядок роботи:       понеділок-п'ятниця - з 07.30 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 12.30
                                            вихідні дні: субота-неділя

Положення про відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради  від 30.09.2021р.

Рішення про затвердження Положення про відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради

Державне регулювання цін

На підставі розпорядження голови Сумської ОДА від 12.03.2022 №88-ОД «Про забезпечення цінової стабільності» в області запроваджене державне регулювання цін (для магазинів, ринків з продажу продуктів харчування, аптек, АЗС) шляхом обмеження торговельної націнки в розмірі не більше 10% до відпускної ціни.

13:29 29.03.2024

Про реалізацію алкогольних напоїв

Відповідно до звернення військового командування у Сумській області та керуючись рішенням Ради оборони Сумської області від 22.02.2024 Сумською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією та оперативно-тактичним угрупованням «Сіверськ» видано спільний наказ від 25.03.2024 № 3-ОД/29 «Про торгівлю алкогольними напоями у Сумській області», який упорядковує обмеження щодо реалізації алкогольних напоїв у Сумській області з метою забезпечення громадської безпеки та порядку, покращення військової дисципліни та запобігання правопорушень серед особового складу.

11:50 29.03.2024

Каталог інструментів з просування експорту

Офісом з розвитку підприємництва та експорту разом з партнерами розроблено Каталог інструментів з просування експорту (далі – Каталог). Метою Каталогу, як практичного посібника, є підтримка та стимулювання розвитку місцевого бізнесу, а також створення умов для активізації експортних операцій. Каталог містить десять розділів – від інформаційної підтримки до практичних рекомендацій в організації освітніх заходів для експортерів, роботи з кластерами та організації торгових місій.

11:30 08.03.2024

Опитування представників бізнесу з метою покращення бізнес-клімату.

В рамках ініціативи покращення місцевого бізнес-клімату та з метою покращення регуляторного процесу Державна регуляторна служба проводить опитування представників бізнесу щодо уточнень, які саме форми звітності є зайвими чи обтяжливими.  Йдемо до прозорої європейської моделі взаємовідносин між бізнесом та державними інституціями.

13:28 08.09.2023

Про заборону реалізації алкогольних напоїв

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 30.03.2022р. №108-ОД «Про торгівлю алкогольними напоями у Сумській області» (зі змінами Розпорядження від 07.09.2023р. №461-ОД)

10:31 08.09.2023

ВІЙСЬКОВИЙ ПДФО: «ХІБА РЕВУТЬ ВОЛИ, ЯК ЯСЛА ПОВНІ?»

Податок на доходи військовослужбовців став майже такою самою гострою темою програм і дискусій у ЗМІ та соціальних мережах, як і розмір їхнього грошового забезпечення. Щоправда, питання цього податку перевело напрям дискусії з Центру на громади, — ті начебто не допомагають чи недостатньо допомагають ЗСУ.

13:11 05.09.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

14:18 30.08.2023