Грантові програми для мікро та малого бізнесу.

Дата: 30.05.2024 08:29

Інформуємо, що Міжнародна організація з міграції (МОМ) запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі. Ініціатива спрямована на підтримку економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Підтримка мікро та малого бізнесу фінансується у рамках наступних проєктів:

«Життєздатність+: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.

«Стійкі та інклюзивні громади в Україні», що фінансується Урядом Японії.

«Відродження громад: забезпечення сприятливого економічного та сільськогосподарського середовища в Сумській області», що фінансується Фондом відновлення України.

Учасники матимуть можливість залучити грантове фінансування у розмірі: мікропідприємства — до 7 000 доларів США; малі підприємства — до 20 000 доларів США.

Участь у грантовій програмі можуть взяти мікро- та малі підприємства, які: зареєстровані в Україні та належать громадянам України; зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;

Для участі в конкурсу потрібно заповнити аплікаційну форму  до 18:00 23 червня 2024 року за посиланням:

Ознайомитись з деталями грантової програми можна за посиланням.