Путивльський район Сумської області

Бюро безоплатної правової допомоги

Співпраця та консолідація зусиль з метою розширення доступу

до безоплатної правової допомоги

Останні робочі дні  I кварталу 2018 року в Путивльському бюро правової допомоги були багатими на важливі події, однією з яких стало підписання Меморандуму про співпрацю з Новослобідською сільською радою.  Метою якого є розширення доступу до безоплатної правової допомоги та поширення правової освіти і культури населення Путивльського району. Начальник бюро розповіла про роботу системи безоплатної правової допомоги на Сумщині, про правові послуги, які можуть отримати громадяни, повідомив про основні напрями діяльності місцевих центрів та бюро правової допомоги. Під час робочої зустрічі начальника Путивльського бюро Наталією Удод та голови Новослобідської сільської ради Ольгою Гаркавенко було обговорено план спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей, тренінгів та інших заходів. Фахівець бюро проінформувала про Всеукраїнський просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його мету. Розмістив інформаційні плакати, буклети та візитівки

На цьому візит до сільської ради не завершився, а продовжився консультуванням громадян, які завітали щодо вирішення питань що потребують правового супроводу.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:

Сумський місцевий центр –
40000, м. Суми, вул. Покровська 9/1. тел. (0542) 66-51-08; 066-771-32-61; 098-380-69-38.

Білопільське бюро правової допомоги –
41800, м. Білопілля, вул. Соборна, 53. тел. (05443) 9-10-87

Краснопільське бюро правової допомоги –
42400, смт Краснопілля, вул. Перемоги, 2. тел. (05459) 7-11-24, (05459) 7-11-74

Путивльське бюро правової допомоги –
41500, м. Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 46. тел. (05442) 5-48-44, (05442) 5-49-44

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –

0-800-213-103     (Цілодобово, у межах України – безкоштовно)

Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.

День Конституції України

День Конституції Україїни — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції, а саме статтею 161 Конституції .

09:18 26.06.2020

Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу

26 червня відзначається Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.  Наркоманія, мабуть, одне з найстрашніших явищ сучасності. З кожним днем все більше людей у всьому світі піддається спокусі і потрапляє у пастку цієї залежності, намагаючись з її допомогою сховатися від щоденних проблем. Небезпека наркоманії полягає в тому, що вона як патологічний стан певною мірою незворотна, і частина негативних змін, що відбулися в організмі, залишається назавжди. Для багатьох пацієнтів наркоманія залишається довічним діагнозом. Нерідко навіть пройшовши спеціальний курс лікування, людина не може звільнитися від цієї залежності. Через багато років може виникнути нестерпний потяг знову повернутися до наркотиків. Наркоманія – стан, що характеризується патологічним потягом до різних психоактивних речовин, зміною толерантності (збільшення дози споживання), розвитком психічної та фізичної залежності, а також вираженими медико-соціальними наслідками.В теперішній час, широке поширення в світі отримали синтетичні наркотичні речовини, які виробляються і потрапляють в тіньовий обіг в обхід чинного законодавства. Висока популярність цих речовин серед молоді обумовлена ??доступністю придбання через мережу інтернет та низькою вартістю в порівнянні з «класичними» наркотиками. Серед синтетичних наркотичних речовин найбільш популярні так звані суміші для паління («спайси») і «солі». Кожен має розуміти, що споживання наркотиків має численні наслідки для споживача і суспільства в цілому. Широке поширення споживання наркотиків шляхом ін’єкцій приводить до зростання ризику зараження інфекціями, що передаються з кров’ю (ВІЛ, гепатит В та С). В свою чергу Путивльське бюро правової допомоги застерігає та нагадує вам за які дії з наркотичними засобами та психотропними речовинами настає відповідальність та покарання : Стаття 309 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за наступні незаконні дії з наркотиками та психотропами, якщо вони були здійсненні без мети збуту:

09:17 26.06.2020

ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

У багатьох країнах світу, зокрема і в Україні, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора крові – щорічне міжнародне свято на честь людей, які добровільно і безоплатно здають кров заради порятунку чийогось життя. У цей День звертається увага на необхідність регулярної здачі крові для запобігання її дефіциту в лікарнях та клініках, особливо в країнах, де кількість донорської крові вкрай обмежена.

11:20 14.06.2020

ПРАВА ДИТИНИ

Діти – наше майбутнє, це знають всі. Та, на жаль, саме вони найбільше страждають від байдужості нас, дорослих. Дуже часто вони не отримують розуміння і підтримки від батьків, почувають себе одинокими в своїх сім’ях.  Тому 1 червня на Україні відзначають «Міжнародний день захисту дітей». У цей день є можливість показати всім дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними, сильними. І що ми допоможемо їм стати такими, бо саме від нас залежить, якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а, отже, і наше, і майбутнє всього суспільства.

14:18 01.06.2020