Правова допомога поруч

Співпраця та консолідація зусиль з метою розширення доступу

до безоплатної правової допомоги

Останні робочі дні  I кварталу 2018 року в Путивльському бюро правової допомоги були багатими на важливі події, однією з яких стало підписання Меморандуму про співпрацю з Новослобідською сільською радою.  Метою якого є розширення доступу до безоплатної правової допомоги та поширення правової освіти і культури населення Путивльського району. Начальник бюро розповіла про роботу системи безоплатної правової допомоги на Сумщині, про правові послуги, які можуть отримати громадяни, повідомив про основні напрями діяльності місцевих центрів та бюро правової допомоги. Під час робочої зустрічі начальника Путивльського бюро Наталією Удод та голови Новослобідської сільської ради Ольгою Гаркавенко було обговорено план спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей, тренінгів та інших заходів. Фахівець бюро проінформувала про Всеукраїнський просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його мету. Розмістив інформаційні плакати, буклети та візитівки

На цьому візит до сільської ради не завершився, а продовжився консультуванням громадян, які завітали щодо вирішення питань що потребують правового супроводу.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:

Сумський місцевий центр –
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 108. тел. (0542) 66-51-08; 066-771-32-61; 098-380-69-38.

Відділ Путивльське бюро правової допомоги

Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

41500, м.Путивль, вул. Першотравнева, 84 (ІІ поверх), 8 кабінет.   Тел. 0964028842, 0507088363

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –

0-800-213-103     (Цілодобово, у межах України – безкоштовно)

Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.

Новослобідська громада активно співпрацює з працівникіами бюро правової допомоги; постійно проводяться онлайн-вебінари на різноманітну правову тематику. Висвітлюються найбільш актуальні та хвилюючі питання з приводу тлумачення чинного законодавства, правильного його застосування в реальному житті. Ініціювати проведення семінару можливо в будь-який робочий час за попередньою домовленістю з працівниками бюро правової допомоги.

Бюро правової допомоги: п’ять років на захисті прав людей!

У Конституції України визначені не лише права і свободи громадян, але й механізми їх захисту. Серед них для України, як правової держави, вказане право людини на правову допомогу, яке є одним із основоположних конституційних прав кожної людини. Тому актуальним є захист прав людини, підвищення правосвідомості та правопросвітництво як елемент спроможності соціально вразливих груп населення відстоювати свої права та законні інтереси.

08:43 28.08.2021

Яку відповідальність нестиме споживач при несплаті за житлово-комунальні послуги

Погодьтесь, вода в крані впродовж доби, можливість приготувати їжу на газу, світло, електрика, теплі батареї взимку − це все так увійшло в наше життя, що без цих послуг ми вже не уявляємо наш побут. Кожен українець − споживач житлово-комунальних послуг. Тож отримуючи ці послуги, ми маємо не забувати і про обов’язок вчасно за них сплачувати.

13:10 19.07.2021

Відкриття ринку землі в Україні: основні аспекти.

З 1 липня 2021 року набирає чинності Закон України від 31 березня 2020 року № 552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» (далі – Закон). Даний Закон відкриває ринок землі сільськогосподарського призначення в Україні.

14:11 02.07.2021

Донорство: права, пільги, гарантії

Всесвітній День донора крові – досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно було засновано під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Наразі його святкують 14 червня. Цього дня в 1868 році народився австрійський лікар К. Ландштейнер, який відкрив групи крові людини.

14:17 15.06.2021