Правова допомога поруч

Співпраця та консолідація зусиль з метою розширення доступу

до безоплатної правової допомоги

Останні робочі дні  I кварталу 2018 року в Путивльському бюро правової допомоги були багатими на важливі події, однією з яких стало підписання Меморандуму про співпрацю з Новослобідською сільською радою.  Метою якого є розширення доступу до безоплатної правової допомоги та поширення правової освіти і культури населення Путивльського району. Начальник бюро розповіла про роботу системи безоплатної правової допомоги на Сумщині, про правові послуги, які можуть отримати громадяни, повідомив про основні напрями діяльності місцевих центрів та бюро правової допомоги. Під час робочої зустрічі начальника Путивльського бюро Наталією Удод та голови Новослобідської сільської ради Ольгою Гаркавенко було обговорено план спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу шляхом проведення конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей, тренінгів та інших заходів. Фахівець бюро проінформувала про Всеукраїнський просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його мету. Розмістив інформаційні плакати, буклети та візитівки

На цьому візит до сільської ради не завершився, а продовжився консультуванням громадян, які завітали щодо вирішення питань що потребують правового супроводу.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:

Сумський місцевий центр –
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 108. тел. (0542) 66-51-08; 066-771-32-61; 098-380-69-38.

Відділ Путивльське бюро правової допомоги

Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

41500, м.Путивль, вул. Першотравнева, 84 (ІІ поверх), 8 кабінет.   Тел. 0964028842, 0507088363

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –

0-800-213-103     (Цілодобово, у межах України – безкоштовно)

Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.

Новослобідська громада активно співпрацює з працівникіами бюро правової допомоги; постійно проводяться онлайн-вебінари на різноманітну правову тематику. Висвітлюються найбільш актуальні та хвилюючі питання з приводу тлумачення чинного законодавства, правильного його застосування в реальному житті. Ініціювати проведення семінару можливо в будь-який робочий час за попередньою домовленістю з працівниками бюро правової допомоги.

Торгівля людьми - це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина

Торгівля людьми - це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина (наприклад, продаж, викрадення, нелегальне вивезення людини з метою трудової експлуатації). Жертвами цього злочину можуть стати діти, жінки або чоловіки.

08:30 13.03.2024

Члени сімей загиблих військовослужбовців можуть отримати статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України та передбачені законом права, виплати, пільги.

08:50 08.03.2024

Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – мають право на усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги від консультацій до представництва інтересів у суді.

08:07 05.03.2024

З 1 березня 2024 року змінюється критерій для виплат внутрішньо переміщеним особам. Автоматично продовжено допомогу буде тільки найуразливішим верствам населення.

16:02 01.03.2024

У військовослужбовців та ветеранів може виникати багато питань, для розв'язання яких потрібна допомога юристів. Таку допомогу можна отримати від системи безоплатної правничої допомоги.

07:37 01.03.2024