філія Юр'ївська сільська бібліотека

КНИЖКОВА ВИКЛАДКА "У СЯЙВІ СЛОВ'ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І КУЛЬТУРИ"

24 травня в Україні відзначається День святих Кирила і Мефодія, який більше відомий як День слов'янської писемності і культури. Це свято було встановлено згідно указом Президента від 17 вересня 2004 року, вдень вшанування пам'яті святих півноапостальних Кирила і Мефодія, що відіграли визначну роль у розвитку й становленні слов'нського письменства і культури. Юр'ївська філія підготувала захід "У сяйві слов'янської писемності і культури. "

10:14 22.05.2021

ЗВОРУШЛИВЕ СВЯТО - ДЕНЬ МАТЕРІ

Щороку у травні в Україні святкують зворушливе свято- День матері. Цього дня діти вітають своїх мам, присвячують матерям вірші чи пісні. Приємні подарунки, листівки та побажання. З Днем матері Вас любі жінки!

12:38 09.05.2021

Сьогодні 12 квітня - Всесвітній день Космонавтики

Сьогодні 12 квітня - Всесвітній день Космонавтики. Міжнародний день авіації та космонавтики, присвячений першому польоту людини в космос. 12 квітня 1961 року збулося найфантастичніша мрія людства - політ в космос. Юр'ївська філія підготувала тематичну поличку "Космічні історії очима дітей. " Учні 4 та 5 класу ЮНВК намалювали малюнки до цієї дати.

11:54 12.04.2021

Свято Благословення Пресвятої Богородиці

Одне з найдавніших двунадесятих свят християнської церкви є .Свято призначене події повідомлення архангелом Гавриїлом Діві Марії про Її обраність Господом на землі. Існував на Благовіщення звичай годування жебраків та убогих за кошт церковних громад.Юр'ївська філія підготувала до цього свята тематичну поличку.

16:56 07.04.2021

24 березня-Всесвітній день боротьби із туберкульозом

Туберкульоз- це інфекційне бактеріальне захворювання, спричинене мікробактерією туберкульозу, яка найчастіше вражає легені, передається краплинним шляхом від людини з активною респераторною формою до людини.

14:31 24.03.2021

26 лютого-День спротиву окупації Криму

Сьогодні 26 лютого-День спротиву окупації Криму. З метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території- в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі у відстоюванні територіальної цілісності України з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей. Юр'ївська філія підготувала тематичну паличку.

14:56 26.02.2021

Мова - духовний скарб нації

21 лютого у всьому світі відзначається Міждународний день рідної мови. Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особливості Юр'ївська філія підготувала тематичну підбірку До Міжнародного дня рідної мови.

22:24 19.02.2021

До Дня Конституцii Украiни

Напередоднi  найбiльшого свята держави Дня Конституцii   в бiблiотецi провели годину державностi  Конституцiя паспорт Держави. Про шляхи створення Конституцii Украiни вiд1810 року I  до наших днiв розповiла бiблiотекар про досягнення i надбання украiнського народу. Прагнення вiльно жити, сповiдувати своi традицii    та звичаi.

22:02 26.06.2020