Філія Линівський сільський клуб

Народний фольклорний колектив "Горюночка"

Любительське об'єднання "Юний краєзнавець"

Драматичний гурток

НАРОДНОМУ ФОЛЬКЛОРНОМУ КОЛЕКТИВУ "ГОРЮНОЧКА" 15 РОКІВ

У травні 2006року, було створено колектив "Горюночка". Який 15 років співає Линівські горюнські пісні. За ці роки, колектив побував, не тільки на сцені свого клубу, але і на районній, обласній і навіть у столиці. "Горюночка" приймає участь у багатьох заходах, таких як : "Перлини Путивльщини", "Материна пісня", "Масляна", "Золотая кувшинка", "Фольк мюзик" та інші. КОЛЕКТИВ МАЄ ДУЖЕ БАГАТО НАГОРОД : ГРАМОТ, ДИПЛОМІВ, ПОДЯК, АЛЕ НАЙБІЛЬША ЙОГО НАГОРОДА, ЦЕ ПРИСВОЄННЯ ЙОМУ ЗВАННЯ "НАРОДНИЙ". ОТОЖ, ВІТАЄМО НАРОДНИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ "ГОРЮНОЧКА " З 15-річним ювілеєм.

11:16 31.05.2021

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС пролунало два вибухи

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС пролунало два вибухи. Спалахнув реактор, в якому у той час знаходилося близько 200 т урану. Крізь зруйновану обшивку радіоактивні речовини вирвалися назовні, отруюючи усе живе навколо в радіусі багатьох кілометрів.

09:55 26.04.2021

20 лютого Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні!

20 лютого Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні! Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє України. Саме в цей день 7 років тому на Майдані загинуло найбільше активістів Революції Гідності.

22:07 20.02.2021