Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

Начальник відділу:

Лучанінова Тетяна Сергіївна

Електронна адреса: kyltura_sloboda@ukr.net

Телефон: (054)42-5-45-20

Графік особистого прийому начальником відділукожен четвер з 09:00 - 12:00 село Нова Слобода, вул. Велика, 60а

Розпорядок роботи

понеділок-четвер  - з 8.00 до 17.15
п'ятниця
- з 8.00 до 16.00
обідня перерва
 - з 12.00 до 13.00
вихідні дні:
 субота-неділя

УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТУРИЗМУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

МЕРЕЖА ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПЛАН РОБОТИ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2021 РІК

ЩОРІЧНИЙ ДВОЕТАПНИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ПІСЕННИЙ КОНКУРС «МАТЕРИНА ПІСНЯ»НА ТЕРИТОРІЇ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЩОРІЧНИЙ ВІДБІРКОВИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ'ЯТІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА НА ТЕРИТОРІЇ НОВОСЛОБІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

З ДНЕМ МАТЕРІ!

На території нашої Новослобідської громади проживає Наталія Володимирівна Кривобок - мати загиблого воїна АТО Олексія Озерова. Син, молодий та відважний герой - віддав своє життя, захищаючи незалежність і суверенітет країни. Тож у свято любові й поваги до матерів, засвідчуючи безмежну шану, щиро бажаємо Берегині родинних цінностей і справжній героїні, міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, миру і добра. З Днем матері!

12:24 09.05.2021

ДИСТАНЦІЙНІ СВЯТКОВІ ВІТАННЯ З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ - 76-ТОЮ РІЧНИЦЕЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ. ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ

Вітаємо з Днем Перемоги. Бажаємо яскравого сонечка у блакитному небі,здоров’я та безліч приводів для радості. Ми повинні пишатися великими подвигами наших дідів та бабусь. Давайте цінувати мир ! Бажаємо з кожним днем ставати відважніше та впевненіше. Нехай шлях до твоєї перемоги не має перешкод. Нехай твоє серце завжди зберігає хоробрість та любов!

01:22 08.05.2021

РОБОЧИЙ ВІЗИТ

Сьогодні з робочим візитом до Новослобідської громади завітали начальник управління культури Сумської ОДА Олена Мельник. Метою візиту Олени Петрівни був моніторінг підготовки до відзначення   Дня перемоги та опрацювання заходів присвячених святкуванню 30-ти річчя незалежності України!  Нагадую, до загальнонаціональних заходів святкування Дня незалежності України включено презентацію горюнської культури!  Наш базовий заклад культури в селі Нова Слобода, сподіваюсь, справив приємне враження! Ще багато потрібно зробити, але вже багато чого вдалось!

16:47 06.05.2021

Сила людини, стала великою катастрофою в історії людства

Мирний атом! Сила людини, стала великою катастрофою в історії людства! Перед силою атома, такою безсилою виявилась Людина! Тридцять п'ять років.... світ живе після чорної, страшної дати. Загибілі ліквідатори, калічені життя, спустошені села, "Рудий" ліс.... Таємниці під грифом "секретно", місто-привід Припять викликають інтерес всього світу. Ще так мало часу минуло, щоб забути...., щоб відчуджена зона знов загомоніла дитячими голосами. Ми не маємо права забувати!

10:17 26.04.2021

Підписуйтесь на наш канал в ютубі!

Культурне життя Новослобідської громади, відеопроекти, конкурси вокалістів, читців, флешмоби тощо! Все для вас! Крокуємо разом! Крокуємо далі!

14:49 21.04.2021

УВАГА КОНКУРС - СВЯТО ВЕЛИКОДНЯ!

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Якщо ви готуєтесь до свята разом з сім’єю, збираєтеся у цей день до церкви, плануєте оригінально прикрасити святковий стіл чи відвідати родичів, то не забудьте зафіксувати цей момент. Відділ культури Новослобідської сільської ради оголошує фото-, відео-конкурс «Свято Великодня». Сфотографуйтесь, обо зніміть відео з Великоднім кошиком чи будь-яким іншим атрибутом цього світлого свята. І отримаєте шанс виграти подарунок. У конкурсі можуть брати участь усі світлини, які несуть гарний настрій Великоднього свята. Умови фотоконкурсу Для того, щоб стати учасником та отримати шанс виграти головний приз, необхідно розмістити на стрінці  https://www.facebook.com/groups/178604436857898

16:53 16.04.2021