Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

Начальник відділу: Лучанінова Тетяна Сергіївна

Електронна адреса: kyltura_sloboda@ukr.net

Телефон: (054)42-5-45-20

Графік особистого прийому начальником відділукожен четвер з 09:00 - 12:00 село Нова Слобода, вул. Велика 60а

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Положення про відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ ТА ЗЛОЧИНИ ГЕНОЦИДУ В ЛОКАЛЬНОМУ ВИМІРІ"

Сьогодні вперше на території села Нова Слобода відбулась конференція міжнародного рівня! Науковці та представники влади двох країн, України та Азербайджану, винесли на розгляд конференції трагічні події для своїх народів. Страшні сторінки історії села Нова Слобода, часів Другої Світової війни 7 липня 1942 року, представляли наукові співробітники комунального закладу Сумської обласної ради “Державний історико-культурний заповідник у м. Путивлі”. Трагічні події, які відбулись на території Азербайджану в ніч з 25 на 26 лютого 1990 року року в місті Ходжали, представляли науковці Азербайджану! Спільні трагедії об'єднують наші народи! Найцінніше в світі є людське життя! Мирні мешканці наших країн жорстко закатовані в ході військових конфліктів! Жодного виправдання не можливо знайти для карателів!

14:52 24.02.2021

Другий щорічний відбірковий конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка на території Новослобідської сільської ради

Хочу привітати переможців ! Рішення для журі було нелегким! Виступи були всі майже на одному рівні! Глядацькі голоси додали до голосів журі, але вони співпали з вироком журі! Дякуємо всім за активну участь! Можу визначити що категорія 16-22 роки, виявилась не дуже активною! Наймолодшою учасницею конкурсу стала Зюзько Мрія Юріївна! Зірочка наша, не зупиняйся, продовжуй свій зірковий путь! Відкриття конкурсу - Андрєєв Матвій Іванович! Ти справжній талант, чекаємо тебе в наступних фестивалях та конкурсах!

20:39 22.02.2021

Вічна пам'ять героям!

Події, які розгорнулись в самому серці нашої країни на початку 2014 року, не залишили байдужими ні кого! Минає час... Але дуже важко згадувати ті події. Небесна Сотня.... Плине кача... Мамо не плач... Майдан.... Все це символи Революції Гідності! Я особисто, наш найпрекрасніший гімн з усіх гімнів країн, відчула по-новому, по-особивому! Нехай людське життя лишається найвищою цінністю у світі, жодна істота не має права лишити життя людину, для когось сина, для когось чоловіка, для когось батька...

22:01 19.02.2021

Міністерство культури та інформаційної політики України - інформує

Як заохотити українців щиро полюбити книжки, адже за даними Українського інституту книги лише 8% з нас є щоденними читачами? (Дані за 2020 рік) Що робити, щоб потяг до україномовної літератури став більшим за бажання щоденно скролити соціальні мережі?

21:59 19.02.2021

ЗДОБУТКИ!

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини невтомно вивчає елементи нематеріальної спадщини Новослобожанщини! Ми продовжуємо свої експедиції, продовжуємо збирати майже втрачене, майже забуте! Запрошуємо всіх до співпраці! Нас цікавлять обряди, легенди, події, особистості, пісні, гастроспадщина!

21:57 19.02.2021

НОВИЙ ПРОЄКТ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ! ПРОДОВЖУЄМО ВИВЧАТИ ГАСТОРСПАДЩИНУ!

Сьогодні 11.02.2021 року відбулась цікава зустріч з   громадською організацію «Центр туристичних та культурних проектів «Мандрівна Україна» щодо реалізації в Сумській області нового телевізійного 12-ти серійного проекту «Сковорода. Гастробайки» на телевізійному каналі «Суспільне»! Дуже раді запрошенню та наданої можливості долучитися до проекту розвитку гастрономічної спадщини Сумщини. У цьому проекті буде розповідатися про села Сумської області крізь призму гастрономічної та культурної спадщини. Ведучий програми готуватиме місцеву страву спільно з місцевими мешканцями (за місцевими рецептами та з місцевих продуктів (з городу, лісу, річки тощо)) та розповідатиме про місцеві особливості, байки чи легенди. З нетерпінням чекаємо початку зйомок, вже зарядженні автентичним духом предків та смачними стравами!

11:59 11.02.2021

ВІТАННЯ!

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини щиро вітає

16:41 08.02.2021

Увага онлайн конкурс читців присвячений пам'яті Т.Г. Шевченко!

Зніміть свої відео на телефон, або відеокамеру, горизонтально!!!! Завантажне на файлообмінник http://fex.net/ru/, заповніть анкету онлайн! Чекаємо на ваші шедеври! Переможців чекають подарунки та участь в обласному конкурсі!

13:48 04.02.2021