Путивльський район Сумської області

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

Начальник відділу: Лучанінова Тетяна Сергіївна

Електронна адреса: kyltura_sloboda@ukr.net

Телефон: (054)42-5-45-20

Графік особистого прийому начальником відділукожен четвер з 09:00 - 12:00 село Нова Слобода, вул. Велика 60а

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Святковий ярмарок «Слобожанські смаки»

7 січня 2020 року в м. Суми відбувся гастро фест «Слобожанські смаки». Новослобідська сільська рада приймала актину участь і в святковому ярмарку, і в конкурсній програмі, і в концертній програмі! На ярмарку гостей фестивалю пригощали традиційним НАШИМ кулішем, горюнськими курниками з гарбузом, для дітей теж були смаколики – льодяники та меренгові цукерки! Наш збірний фольклорний колектив «Горюнчанка» КЗ «Новослобідський сільський будинок культури» приваблював сумчан, до горюнського подвір’я, різвяними піснями, автентичними колядками, яскравими  костюмами! Ярмарок розпочався о 13:00 годині, а о 15:00 годині залунали пісні зі сцени! Колективом «Горюнчанка» проведений обряд «Коляда»! Старовинні колядки та різдвяні пісні, від горюнських дівчат почули Суми! По бурхливим оплескам глядачів, було чутно, що виступ дуже сподобався! «Горюнчанка» вийшла на сцену, вже коли було темно та запалили святкову ілюмінацію міста, саме це додало виступу казкової загадковості, реалістичності, святковості! Наталя Подшивайлова, художній керівник колективу, прийняла участь у конкурсі колядок, отримала перемогу та подарунок від організаторів! Горюнську мову почули Суми! Крокуємо разом! В туристичній Сумщині, горюнська автентика набирає обертів!

14:14 08.01.2020

Хвилина мовчання жертвам голодомору

Із метою вшанування на належному рівні жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років, 23 листопада 2019р, в суботу, о 16:00 буде оголошено хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів, а також проведено загальноукраїнську акцію «Засвіти свічку». У цей час кожен охочий може долучитися до акції та встановити свічку на підвіконні.

09:09 22.11.2019

Гідність

Сьогодні відзначаємо річницю початку масових акцій громадського протесту у 2004 та 2013 – 2014 роках з метою захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави! Важливо розуміти, що збереження ідеалів двох революцій, це незмінність європейського шляху розвитку України.

09:00 21.11.2019