Путивльський район Сумської області

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

Начальник відділу: Лучанінова Тетяна Сергіївна

Електронна адреса: kyltura_sloboda@ukr.net

Телефон: (054)42-5-45-20

Графік особистого прийому начальником відділукожен четвер з 09:00 - 12:00 село Нова Слобода, вул. Велика 60а

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

І-й щорічний відбірковий конкурс читців, присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченко «Твоя дума, твоя пісня не вмре, не загине»

Тарас Григорович Шевченко народився 206 років тому, 9-го березня, на українській землі, під українським небом, в простій, бідній родині… Це людина- легенда, Великий пророк, Великий Українець, що належить до людей-світочів, знаний і шанований людством…

09:48 11.03.2020

Масляна

Маслана 2020 відгула! Ще довго в селі Юр'єве лунали пісні! Яскраве свято вже в історії! Я всім дякую! Хто прийняв участь в підготовці та проведенні свята! Знаю це було не легко! Але все получилось! Люди задоволені! Хай добробут завжди буде у вашій оселі! Всім здоров'я, щастя та любові! Попереду багато роботи! Ми все зможимо! Крокуємо разом!

03:44 29.02.2020

Країна має талант

Сьогодні – 22.02.2020 року, діти нашої громади узяли участь у Всеукраїнському фестивалі- конкурсі "Країна має талант", який відбувся у місті Суми. Керівник вокального дитячого гуртка «Веселі дзвіночки»  Новослобідського СБК Яніна Гудімова, представила своїх вихованців.  Ми щиро бажаємо перемоги нашим учасникам, ми у вас віримо! З надією чекаємо на оголошення результатів, яке відбудеться на гала - концерті за тиждень -27.02.2020 року! Хочемо висловити велику подяку усім хто був задіяний в організації та здійсненні поїздки.

03:42 23.02.2020

Підсумки роботи в 2019 році

Сьогодні підвели підсумки роботи в 2019 році, в галузі культури! Рік, який вже став історією, був наповнений яскравими подіями, фестивалями, конкурсами, креативними підходами розвитку культури! Колеги поділились надбаннями, які треба розвивати та зберігати! Намічені перспективи на плідну співпрацю!

03:34 19.02.2020

День Святого Валентина!

День Святого Валентина! Вже давно полюбилося це свято нам, бо любов, це те що нам дає надію, силу, захист та натхнення на великі події!

03:33 15.02.2020

Логотип Новослобідської громади

11.02.2020 року! Вітаю всіх жителів Новослобідської громади! Сьогодні знакова подія, а можна навіть сказати історична! Сесією затверджено НАШ логотип! Нехай він приносить до нашої громади добробут, допоможе зміцнити нашу громаду та навіть розширити, допоможе бути особливою, впізнаною на теріторії України та за її межами! Дякую всім хто надихав, додавав ідеї та робив важливі, критичні зауваження! Працюємо над виготовленням сувенірної продукції! Але, крокуємо разом, далі! Попереду створення гімну та якісного промо роліку! Всі ваші ідеї, будуть доречі! Нагадаю і гімн, і ролік повинен об'єднувати всі наші території..... Не зупиняймося!

03:30 11.02.2020