філія Мазівська сільська бібліотека

1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Весело і радісно пройшло свято для дітей в Мазівській філії.Учні НВК розділившись на три групи прийняли участь в казковій вікторині та ознайомились з тематичною підбіркою літератури ,, Дітям світу - сонце й мир".

09:00 02.06.2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯ

Щороку 31 травня відзначається Всесвітній День боротьби з тютюнопалінням. Цей день є ще однією нагодою для усвідомлення небезпеки, яку несе здоров'ю суспільства куріння.

10:31 31.05.2021

ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА "ТВОРЦІ ПІСЕМНОСТІ СЛОВ'ЯН"

Щорічно 24 травня у всіх слов'янських країнах відзначають День слов'янської писемності і культури та урочисто прославляють творців слов'янської писемності святих Кирила і Мефодія.Праці цих великих просвітителів стали спільним надбанням усіх слов'ян.

11:27 24.05.2021

Сьогодні 26 лютого День кримського спротиву російській окупації

Сьогодні 26 лютого День кримського спротиву російській окупації. З метою вшанування подвигу кримчан, які у 2014 році стали на захист української держави та цілісності нашої країни Мазівською філією проведено інформіну ,, Крим.Реалії."

15:01 26.02.2021

150 річчя видатної української поетеси Лесі Українки!

До 150 річчя видатної української поетеси Лесі Українки в Мазівській філії відбулась літературна хвилина ,,Хотіла б я піснею стати" Читачі ближче познайомились з творчою діяльністю та особистим життям української поетеси. Вірш зачитала учениця Мазівського НВК Кривенко Люба

14:41 25.02.2021