Служба безпеки України інформує

Із фестивалю у Сочі на псевдовибори у Луганськ: пропагандистські контрасти для іноземної молоді

У березні російське Сочі приймало Всесвітній фестиваль молоді. І поки тисячі його учасників проводили час під пропаганду на престижному курорті, до Луганська повезли невелику групу іноземних ентузіастів налагоджувати «міжнародні відносини» з окупантами. Осінтери Центру готовності цивільних з’ясували деякі цікаві деталі візиту та ризик цієї мандрівки.

17:53 19.04.2024

Ворог продовжує «пропаганду страху» серед мешканців Сумщини.

#ЦПД_пояснює: росіяни використовують українські сюжети про навчання прикордонників для поширення в українському інформпросторі дезінформації про підготовку Силами оборони України наступальних дій із Сумщини на курську область рф, що призведе до посилення бойових дій в Сумській області.

09:36 19.04.2024

Українські хакери, які можуть бути пов'язані з кіберами СБУ, знищили дата-центр, яким користувався російський ВПК, нафтогаз та телеком

20:17 08.04.2024

🔴Ворожі ІПСО, фейки і пропаганда: як Сумщина воює в інформаційному просторі❗️

Ворожі ІПСО, фейки і пропаганда: як Сумщина воює в інформаційному просторі? Цю тему обговорили під час круглого столу в рамках проєкту «Експертна думка» на СТС. Як розпізнати дезінформацію та убезпечити себе від маніпулятивних впливів країни-агресорки – про це у повному випуску програми.

10:18 01.04.2024