філія Манухівська сільська бібліотека

Ось уже 35 років дзвони Чорнобиля стукають в серця українців.

Змушуючи нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986. Манухівська філія долучилася до дня Всеукраїнської скорботи. Бібліотекарем була оформлена книжкова виставка - застереження "Як вічна рана цей страшний Чорнобиль"на якій розміщена література, яка висвітлює жахливі наслідки аварії, героїзм українців, які брали участь у її ліквідації. Довелося і нашим односельцям Мурашко Миколі Михайловичу та Калашнікову Олексію Олексійовичу пройти це жахіття. Подвиг всіх цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

10:08 26.04.2021

7 квітня світ відзначає День здоров'я

Щорічно . Бути здоровим - красиво! Бути здоровим - модно!! Бути здоровим - стильно! Бути здоровим - классно! З нагоди цього свята в Манухівській філії оформлена книжкова виставка "Ми за здоровий спосіб життя".

16:53 07.04.2021

7 квітня свято Благовіщення

Це свято воскреслої землі, пробудження життєвої сили природи. За народним повір,ям, цього дня Бог благословляє Землю і все живе починає рости. З нагоди цього свята в Манухівській філії за участі завідуючії Манухівським СК Оксани Ковальової та бібліотекаря відбулася експрес - інформація про це свято.

13:23 07.04.2021

ПТАХИ ПРИЛЕТІЛИ!

Птахи - невід,ємна частина нашого життя. Віддавна вважали, що тепло приносять на крилах саме перелітні птахи. Вони замикають небо на зиму, беруть із собою ключі до вирію і, повернувшись, одмикають його. Отож в селі Манухівка підготувалися до їх зустрічі. Ось таке дерево росте в самому центрі села. А підготував такий гуртожиток для пернатих наш місцевий художник, майстер по дереву Краснюков Микола Миколайович. Минулого року примостили своє гніздечко і сімейка чорногузів. Здоров,я, щастя, творчого натхнення вам, Миколо Миколаєвичу.

13:34 30.03.2021

Деня народження Ліни Костенко

До дня народження Ліни Костенко в Манухівській бібліотеці оформлена книжкова виставка "Душа летить у посвіті епох"

15:20 19.03.2021

26 лютого - День спротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополя

З нагоди відзначення 7 - річниці від проведення в 2014 році мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар та українців представників інших національностей бібліотекар Манухівської філії надала своїм читачам експрес - інформацію "Крим - це Україна".

14:46 26.02.2021

Мова - духовний скарб нації

Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен з нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб -МОВА. І тому в Манухівській бібліотеці оформлена книжкова виставка - свято "Рідна мово моя, поетична, пісенна". Тематика виставки допомагає виховувати почуття любові до рідної мови, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу.

21:26 21.02.2021