МОЗ інформує

Кажуть: стрес шкодить травленню. Так! Розповідаємо, що з цим робити

Одразу до поганих новин: шлунково-кишковий тракт (ШКТ) страждає від стресу не менше за мозок та інші системи нашого організму. Наслідки трапляються різні: від неприємної діареї до серйозного синдрому недостатності харчування (мальнутриції) — стану, за якого організм не засвоює необхідні поживні речовини з їжі.

10:29 19.09.2022

Як пройти мамографію безоплатно?

Рак молочної залози – одне з найпоширеніших онкозахворювань серед жінок. Проте рання діагностика значно підвищує шанси на одужання і дає можливість врятувати тисячі життів. У разі виявлення раку молочної залози на першій стадії шанси вилікуватись складають понад 95%.

08:41 14.09.2022

МОЗ: На Сумщині до спроможної мережі потраплять 11 медзакладів

На початку липня Верховна рада ухвалила законопроект №2347, який запускає наступний етап медичної реформи - формування спроможної мережі лікарень, яка дозволить забезпечити українців якісними медичними послугами, що відповідають міжнародним стандартам та практикам.

19:50 29.08.2022