МОЗ інформує

Сезонна алергія

Не для всіх час цвітіння рослин — це найкраща пора року. Особливо неприємна вона для людей, які страждають на сезонні алергії. Навесні та влітку алергія часто з’являється на пилок рослин. Це ще має назву — поліноз.

10:08 26.04.2024

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

За даними ВООЗ, споживання трансжирів, вироблених у промисловий спосіб, пов’язане із підвищенням ризику розвитку ішемічної хвороби серця й інших неінфекційних захворювань.

11:29 25.04.2024

ОБЕРЕЖНО КЛІЩІ

Хоча весняне тепло ще дуже нестабільне, в Україні почастішали випадки укусів кліщів.

12:43 23.04.2024

Гепатит

#Гепатит - це запальне захворювання, що руйнує клітини печінки і порушує її функціонування. Існує основних типів гепатитів, які викликаються вірусами A, B, C, D, E, а також рідкісні H та G. Найчастіше людський організм вражають перші типи гепатиту. Вірус гепатиту D зустрічається виключно у поєднанні з вірусом гепатиту В.

12:33 23.04.2024

МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПРАЦЮЮТЬ У НАПРЯМКУ ДОСТУПНИХ ЛІКІВ ЧЕРЕЗ УКРПОШТУ

Працівники КНП Новослобідської сільської ради "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" проводять з населенням Новослобідської громади інформаційні бесіди стосовно того як і хто може замовити собі ліки з доставкою додому через Укрпошту БЕЗКОШТОВНО!

12:32 23.04.2024

Програма медичних гарантій покриває і невідкладні, і планові операції. Нагадуємо, як дізнатись, де зробити операцію безоплатно 👇

У будь-якій лікарні, яка має договір із НСЗУ за пакетом “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” або “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня” (якщо мова про нескладні операції) оперативні втручання є безоплатними.

09:06 21.03.2024