філія Мачулищанський сільський клуб

СОЛІСТКА ОЛЕНА МАРЧЕНКО

ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ "ЗОРЯНОЧКА"

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ!

Ми діти України Вкраїнського роду Україна, то є назва славного народу. Ми прийшли у світ, щоб жити, всі на просторі земнім, щоб сміятись і радіти , у довкіллі чарівним.

16:19 01.06.2021

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ!

Якщо, говорити між нами, то все починається з мами. У другу неділю травня, ми всі святкуємо день МАТЕРІ. І як завжди Мачулищанський клуб вітає всіх мам, матусь, маму, мамулечку зі святом. Зичимо всім здоров'я та довгих років життя.

12:31 09.05.2021

ВІДВІДАЛИ ВЕТЕРАНА ВІЙНИ

Гребенькова Раиса Денисовна ветеран войны и труда. Она не была на передовой не участвовала в боях но на её долю выпала тяжёлая работа в тылу на равне со взрослыми ковать победу. Баба Рая хорошо помнит то тяжёлое время.Помнит как встретили долгожданную победу. Нелегкую жизнь прожила Раиса Денисовна рано осталась вдовой вырастила трех сыновей внука которому заменила родителей и внучку Олю в которой души не чает. Желаем бабе Рае крепкого здоровья ещё многих лет и низкий ей поклон!

12:12 09.05.2021