Військовий облік

Нормативно-правова база

Правила військового обліку

Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби в частинах (підрозділах) забезпечення, ТЦК та СП, установах, організаціях, навчальних закладах Міноборони.

У висновку ВЛК мають бути обов’язково вказані рекомендації з приводу того, які види служби та роботи протипоказані військовослужбовцю залежно від його стану здоров’я.

09:39 16.02.2024

ПРИЙМАЙ ВИКЛИК! ВСТУПАЙ В РЯДИ ЄЛІТИ!

У Новослобідській громаді триває тематична інформаційно-просвітницька кампанія з метою залучення до захисту країни й проходження військової служби у Десантно-штурмових військах Збройних Сил України

14:01 07.02.2024

Українці, які навчаються у коледжах, вищих навчальних закладах на денній формі навчання (на стаціонарі), мають право на відстрочку від мобілізації.

Про це йдеться у статті 23 Закону (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3543-12#Text) України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Зокрема там вказується на те, що здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

14:49 06.02.2024