Сумська область, Путивльський район

УВАГА !

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державне агентство автомобільних доріг України з метою зменшення руйнувань асфальтного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 С, з травня 2018 року в денну пору доби застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Інформація щодо введення зазначених обмежень та заборони руху розміщена на веб-сайті Укравтодору.

УВАГА! КОНКУРС

Новослобідська сільська  рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування:

09:38 22.10.2018

Увага конкурс!

10:25 01.10.2018

Важлива Інформація

Новослобідська ОТГ з питань додержання трудового законодавства та інспекційних перевірок інформує :

13:39 28.08.2018

УВАГА! КОНКУРС!

Новослобідська сільська  рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

11:35 09.08.2018