УВАГА !

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державне агентство автомобільних доріг України з метою зменшення руйнувань асфальтного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 С, з травня 2018 року в денну пору доби застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Інформація щодо введення зазначених обмежень та заборони руху розміщена на веб-сайті Укравтодору.

УВАГА УВАГА

Увага  Вдень 18 травня по Сумській області та м.Суми очікується гроза, місцями: по області град, шквали 15-20 м/с, (І-й рівень небезпечності, жовтий).

14:39 18.05.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

27 травня  2021 року о 10-00 год. в приміщенні Новослобідського сільського будинку культури в с. Нова Слобода по вул. Велика, 60а відбудеться чергове засідання 8 сесії 8 скликання Новослобідської сільської ради, з наступним порядком денним:

16:40 17.05.2021