Путивльський район Сумської області

УВАГА !

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державне агентство автомобільних доріг України з метою зменшення руйнувань асфальтного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 С, з травня 2018 року в денну пору доби застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Інформація щодо введення зазначених обмежень та заборони руху розміщена на веб-сайті Укравтодору.

ПОВІДОМЛЕННЯ

20 січня 2021 року о 13-00 год. в приміщенні Новослобідського сільського будинку культури в с. Нова Слобода по вул. Велика, 60а відбудеться чергове засідання 4 сесії 8 скликання Новослобідської сільської ради, з наступним порядком денним:

08:38 16.01.2021

Рятувальники закликали, не виходити на кригу

Від початку року на водоймах країни загинуло щонайменше 10 людей, тому Управління ДСНС України в Сумській області закликало громадян не виходити на кригу і не ризикувати життям.

14:31 15.01.2021

Шановні мешканці та гості громади!

Через постійну зміну температури на річках та озерах утворився нестійкий крижаний покров, що представляє особливу небезпеку. Просимо утримуватись від виходу на тонкий лід, який утворився на водоймищах громади, і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду.

15:00 08.12.2020