УВАГА !

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державне агентство автомобільних доріг України з метою зменшення руйнувань асфальтного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 С, з травня 2018 року в денну пору доби застосовується обмеження та заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Інформація щодо введення зазначених обмежень та заборони руху розміщена на веб-сайті Укравтодору.

УВАГА! Опитувальний лист для мешканців Новослобідської сільської територіальної громади

Шановний мешканцю Новослобідської ТГ! В рамках корегування стратегії розвитку Новослобідської ТГ на 2021-2026 рр. Робоча група проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Новослобідської ТГ

08:30 01.04.2021

ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЇ!