Відділ земельних відносин та екології

Начальник відділу Хобленко Олена Борисівна;

Спеціаліст: Примак Ірина Сергіївна;

СпеціалістРябченко Тетяна Іванівна;

Спеціаліст: Яцина Зоя Володимирівна.

Електрона адреса: fsgk@ukr.net

Телефон(054)42-5-45-20

График особистого прийому начальником відділу: кожен четверг з 09:00 - 12:00 село Мінакове, вул. Садова 63

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Положення про відділ земельних відносин та екології

Звіт відділу земельних відносин та екології Новослобідської сільської ради за 2020 рік «Про землекористування на території Новослобідської сільської ради»

ОПОДАТКУВАННЯ ПДФО ДОХОДІВ ВІД НАДАННЯ В ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНОГО ПАЮ

ОПОДАТКУВАННЯ ПДФО ДОХОДІВ ВІД НАДАННЯ В ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНОГО ПАЮ Об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб за операціями з надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди, але не менше ніж 3 відс. визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю).

10:38 12.04.2021

ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА ЗНАХОДИТЬСЯ У ВЛАСНОСТІ НЕПОВНОЛІТНЬОЇ ДИТИНИ. ХТО Є ПЛАТНИКОМ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ? Відповідно до ст.ст. 269, 270 ПКУ платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Статтею 6 Сімейного кодексу визначено, що правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття. Малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

08:45 07.04.2021