Путивльський район Сумської області

Відділ земельних відносин та екології

Начальник відділу Хобленко Олена Борисівна;

СпеціалістРябченко Тетяна Іванівна;

Спеціаліст: Яцина Зоя Володимирівна.

Електрона адреса: fsgk@ukr.net

Телефон(054)42-5-45-20

График особистого прийому начальником відділу: кожен четверг з 09:00 - 12:00 село Мінакове, вул. Садова 63

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Положення про відділ земельних відносин та екології

До уваги платників податків Новослобідської сільської ради! З 1 січня 2021 року діють нові бюджетні рахунки

16:23 13.01.2021

Земля в громадах: Парламент направив законопроект №2194 на повторне друге читання

2 грудня 2020 року Верховна Рада не змогла підтримати в цілому законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194  і направила його на повторне друге читання. Законопроект, зокрема, передбачає передачу землі державної власності за межами населених пунктів (крім земель, які потрібні державі для виконання її функцій) до комунальної власності сільських, селищних, міських рад.

13:45 08.12.2020

Що потрібно знати громадянам для отримання витягу з державного земельного кадастру

Відділ земельних ресурсів та екології Новослобідської сільської ради продовжує інформувати населення Новослобідської громади, щодо найбільш актуальних питань земельного законодавства. Сьогодні ми з Вами розглянемо, що ж це таке Витяг з ДЗК?

13:44 08.12.2020