Земельні відносини

Присвоєння кадастрового номера — обов'язкова умова приватизації, оформлення прав власності та реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

14:51 13.12.2021

07.10.2021 відділом земельних відносин та екології Новослобідської сільської ради проведена внутрішня нарада- навчання щодо ознайомлення та реалізації на практиці Закону України від 18.05.2021 р. № 1444 – IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони» та постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 р. № 1013 «Вимоги щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису).

15:26 08.10.2021

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ НА ПОВОРОТНІЙ ОСНОВІ ЗА БЮДЖЕТНОЮ ПРОГРАМОЮ «НАДАННЯ КРЕДИТІВ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ»

16:16 04.08.2021