Земельні відносини

Стан розвитку бджільництва на Сумщині

18 серпня 2022 року Департаментом агропромислового розвитку Сумської державної воєнної адміністрації, Сумським обласним центром зайнятості, Сумським центром профтехосвіти ДСЗ, ГО «Сумське міжрайонне об’єднання бджолярів» була проведена конференція «Стан розвитку бджільництва на Сумщині», присвячена Дню пасічника напередодні Яблуневого Спасу.

13:19 19.08.2022

Новослобідська сільська рада повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

Новослобідська сільська рада повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік Відповідно до інформації, наданої Державною службою статистики України, індекс споживчих цін за 2021 рік становив 110%.

10:33 14.01.2022

УРЯДОМ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО МЕХАНІЗМУ НАДАННЯ КРЕДИТІВ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 № 1371 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 1102 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам».

08:33 11.01.2022