Навчання та підвищення кваліфікації

Про участь в навчанні "Організація надання державних допомог в умовах децентралізації"

З  09 по 11 лютого 2021 року на базі Департамента соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації проходило дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою: «Організація надання державних допомог в умовах децентралізації» для керівників, спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту на се лення місцевих державних адміністрацій, місцевих рад. На навчанні були розкриті найактуальніші питання надання державних допомог, пільг, компенсацій та субсидій, ознайомлено з ефективними комунікаціями під час спілкування зі «складнними» співрозмовниками, проведено практичне зайняття з питання корпоративної культури державних службовців та посадових осіб, розглянуті актуальні питання європейської та євроатлантичної інтеграції. Від Новослобідської сільської ради участь в навчанні прийняла начальник відділу соціального захисту населення Раїса Косогорова.

16:44 13.02.2021