Навчання та підвищення кваліфікації

Про участь в навчанні "Організація надання державних допомог в умовах децентралізації"

З  09 по 11 лютого 2021 року на базі Департамента соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації проходило дистанційне навчання за спеціальною короткостроковою програмою: «Організація надання державних допомог в умовах децентралізації» для керівників, спеціалістів структурних підрозділів соціального захисту на се лення місцевих державних адміністрацій, місцевих рад. На навчанні були розкриті найактуальніші питання надання державних допомог, пільг, компенсацій та субсидій, ознайомлено з ефективними комунікаціями під час спілкування зі «складнними» співрозмовниками, проведено практичне зайняття з питання корпоративної культури державних службовців та посадових осіб, розглянуті актуальні питання європейської та євроатлантичної інтеграції. Від Новослобідської сільської ради участь в навчанні прийняла начальник відділу соціального захисту населення Раїса Косогорова.

16:44 13.02.2021

Про участь в семінарі "Управління людськими ресурсами в ОТГ"

«Успіх громади напряму залежить від кваліфікованих кадрів»,- на цьому керівниця Сумського регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" наголосила під час семінару «Управління людськими ресурсами в ОТГ», що був організований командою офісу для фахівців з кадрових питань ОТГ Сумщини. В якому прийняли участь спеціалісти Новослобідської громади Білокопитова Ганна та Рудейко Олексій. Реформа дає величезні переваги, але скористатися ними можна лише тоді, коли є кваліфіковані кадри. Всі ми розуміємо, що не лише на Сумщині, а й по всій країні, особливо у сільській місцевості, сьогодні кадровий голод. Саме тому є потреба у проведенні таких семінарів, які допомагають громадам набути необхідних знань та навичок у сфері управління людськими ресурсами.

11:32 14.02.2020