Путивльський район Сумської області

Інспектор праці інформує

Наказ №1338 від 18.08.2017

Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів

Інформацiйно-роз'яснювальна робота у сферi будiвництва

З метою попередження порушень законодавства про працю інспектор праці Новослобiдськоi сiльськоi ради проводить постійні відвідування суб’єктів господарської діяльності, під час яких роботодавців та найманих працівників інформуе про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, надае методичні та практичні рекомендації щодо інструментів, які використовуються для забезпечення гідної праці. Інформаційно-роз’яснювальна робота інспектора праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед своїми працівниками. Під час таких заходів, і роботодавці, і наймані працівники мають можливість одержати саме ту інформацію, яка сприятиме реалізації їх особистих потреб, прав і можливостей у світі праці.

11:28 11.03.2020

Штрафи за порушення законодавства з праці в 2019 році

Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

11:00 15.04.2019