Держпраці/Інспектор праці інформує

Наказ №1338 від 18.08.2017

Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів

Мрієте отримати грант від уряду для розвитку власного бізнесу, але не знаєте, як правильно це зробити?

В даному відео ви дізнаєтеся, як правильно підготувати описову частину заявки на отримання гранту "Власна справа" та гранту для ветеранів і членів їхніх сімей в рамках програми єРобота.

10:04 17.01.2024

УРЯД ЗБІЛЬШИВ КОМПЕНСАЦІЇ РОБОТОДАВЦЯМ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ФАХІВЦІВ З ЧИСЛА ВПО І ВПО З ІНВАЛІДНІСТЮ

Уряд збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Таке рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 27 грудня.

07:43 08.01.2024