Відділ житлово - комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами

Начальник відділуЛучанінов Сергій Олександрович;

Головний спеціалістЄвтушенко Дмитро Олександрович;

Провідний спеціалістБондарь Наталія Олександрівна;

Електронна адреса: slobodagkh@ukr.net

Телефон: (054)42-5-45-20

Графік особистого прийому начальником відділу: кожен вівторок з 09:00 - 12:00 село Мінакове, вул. Садовая 63

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Водопостачання та водовідведення

Положення про відділ житлово – комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Новослобідської сільської ради

Рішення про створення відділу житлово – комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Новослобідської сільської ради

План закупів за 2020 рік

Річний звіт за 2020 рік

Паспорти бюджетних програм

БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ НА 2021-2023 РОКИ загальний

БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ НА 2021-2023 РОКИ індивідуальний

Кошторис на  2021 рік

Що таке ОСББ? Регламентація функціонування ОСББ.

ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) — юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього спільного майна та управління, утримання і використання спільного майна. Порядок створення, реєстрації, реорганізації, діяльності і ліквідації ОСМД регулюється Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

10:59 18.06.2021

Список закупівель

var _zk_uaprom = _zk_uaprom || []; _zk_uaprom.push( ['APP_ID', '3095220d-1ad4-4ee9-8b70-9c3e9a6267bf' ],['CONTAINER_ID', 'prom_state_purchase' ],['LOCALE', 'uk' ],['ENTITYTYPE', 0 ],['SRN', ['42081705']] ); (function(d, tag, id) { if (d.getElementById(id)) return; var pjs = d.createElement(tag); pjs.id = id; pjs.type = 'text/javascript'; pjs.src = '//zk-cabinet.c.prom.st/js/build/zakupki_widget_init_v2/zakupki_widget_init_v2_wp.d7ecb.js'; pjs.async = true; var sc = d.getElementsByTagName(tag)[0]; sc.parentNode.insertBefore(pjs, sc); })(document, 'script', 'zakupki_uaprom_id');

09:30 03.03.2021

Вирубка лісів на постійному контролі

На території Манухівського старостинського округу працівники ДП “Путивльський агролісгосп” розпочали роботи з відведення ділянки під вирубку. Мешканці села повідомили старосту про розпочаті роботи та своє занепокоєння діями агролісгоспу. На місце виїхали староста Малишева С.О., директор агролісгоспу Ісаєв І. В., представники Новослобідської сільської ради Крюков С.М., Лучанінов С.О.. Після огляду дерев та документів на вирубку, які були предоставлені, дішли згоди, що підлягають видаленню лише ті дерева , які вражені короїдом, сухостійні та несуть загрозу життю людей, зараженню здорових дерев. Також домовились, що агролісгосп надасть мешканцям села всі підтверджуючі документи, разом проведуть огляд всіх хворих дерев, разом приймуть рішення доцільності видалення дерев. Також домовились, що навесні агролісгосп надасть техніку та посадковий матеріал і проведуть висаджування молодих дерев на місці рубок та в інших місцях на вибір місцевих мешканців.

09:25 08.02.2021

Дія карантинних заходів з 25.01.2021

З 25 січня Україна повертається до загального карантину: які обмеження? 21.01.2021 21890 4 25 січня в 00:00 год. в Україні закінчується дія локдауну. Надалі в планах Уряду та МОЗ перехід до адаптивного карантину. Проте до прийняття відповідного рішення певний час країна буде на загальнонаціональному карантині. Розглянемо, які обмеження діятимуть в цей час Нагадуємо, що з 00 годин 00 хв. 25 січня 2021 р. в Україні перестає діяти локдаун, який тривав з 8 січня. Це передбачено постановою КМУ від 09.12.2020 р. №1236 (про неї ми писали тут і тут).

13:31 25.01.2021

В Новослобідській сільській раді розпочато ямковий ремонт автодороги Бунякино - Гірки?

Пройшли вибори, більшість кандидатів забули свої передвиборчі обіцянки, але робота у Новослобідській громаді не зупинялась. Розпочато ямковий ремонт автодороги Бунякино - Гірки?Крокуємо далі?

11:46 29.10.2020