Відділ житлово - комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами

Начальник відділуЛучанінов Сергій Олександрович;

Головний спеціалістБондарь Наталія Олександрівна

Провідний спеціаліст: Приходько Тетяна Петрівна

Електронна адреса: slobodagkh@ukr.net

Телефон: (054)42-5-45-20

Графік особистого прийому начальником відділу: кожен вівторок з 09:00 - 12:00 село Мінакове, вул. Садовая 63

Розпорядок роботи:        понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                            п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                            обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                            вихідні дні: субота-неділя

Водопостачання та водовідведення

Положення про відділ житлово – комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Новослобідської сільської ради

Рішення про створення відділу житлово – комунального господарства, містобудування, цивільного захисту населення, надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Новослобідської сільської ради

План закупів за 2020 рік

Річний звіт за 2020 рік

Паспорти бюджетних програм

БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ НА 2021-2023 РОКИ загальний

БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ НА 2021-2023 РОКИ індивідуальний

Кошторис на  2021 рік

Комунальники громади працюють у посиленому цілодобовому режимі

Для забезпечення життєдіяльності населених пунктів громади, проїзду шкільного автобусу, швидкої медичної допомоги, пожежної техніки, доставку продуктів першої необхідності, під час ускладнення погодних умов проводяться роботи по розчищенню комунальних доріг, доріг загального користування місцевого значення та державних доріг.

10:32 20.01.2022

Виконання правил пожежної безпеки - збереження здоров'я там майна людей

Сьогодні, 15.12.2021 року, була проведена нарада за участю фахівця відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Сумській області лейтенантом служби цивільного захисту Бодрик О.О. та структурних підрозділів Новослобідської сільської ради щодо стану пожеж та правил дотримання пожежної безпеки. Так, станом на 15.12.2021 року, на території Новослобідської сільської ради виникло 5 пожеж житлових будинків, в яких загинула 1 людина. Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей. Також протягом року виникали пожежі сухої рослинності та торфу. Причиною пожеж є людський фактор (кинутий недопалок, залишене непогашене багаття).

11:23 15.12.2021

В Новослобідській сільській раді продовжено поточний дрібний ремонт автомобільної дороги

Продовжується поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Понизівка - Манухівка - Бояро-Лежачі. Планується вирівняти близько 5 км дороги за допомогою фрези дорожньої, грейдеру та катку.

08:09 13.12.2021

Що таке ОСББ? Регламентація функціонування ОСББ.

ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) — юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього спільного майна та управління, утримання і використання спільного майна. Порядок створення, реєстрації, реорганізації, діяльності і ліквідації ОСМД регулюється Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

10:59 18.06.2021

Список закупівель

var _zk_uaprom = _zk_uaprom || []; _zk_uaprom.push( ['APP_ID', '3095220d-1ad4-4ee9-8b70-9c3e9a6267bf' ],['CONTAINER_ID', 'prom_state_purchase' ],['LOCALE', 'uk' ],['ENTITYTYPE', 0 ],['SRN', ['42081705']] ); (function(d, tag, id) { if (d.getElementById(id)) return; var pjs = d.createElement(tag); pjs.id = id; pjs.type = 'text/javascript'; pjs.src = '//zk-cabinet.c.prom.st/js/build/zakupki_widget_init_v2/zakupki_widget_init_v2_wp.d7ecb.js'; pjs.async = true; var sc = d.getElementsByTagName(tag)[0]; sc.parentNode.insertBefore(pjs, sc); })(document, 'script', 'zakupki_uaprom_id');

09:30 03.03.2021