Дата: 10.11.2023 14:43

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Відділ житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради; с. Мінакове, вул. Садова, 63; код за ЄДРПОУ – 42081705.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015:16700000-2 — Трактори (Трактор)

3. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями

4. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-10-000202-a

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Закупівля трактора з певними технічними і якісними характеристиками обґрунтована наявними потребами Замовника з огляду на специфіку господарської діяльності Замовника (необхідність у здійсненні благоустрою території населеного пункту) (косіння, підгортання, вивезення сміття, перевезення насосів, матеріалів, очищення вулиць від снігових заметів у зимовий період, тощо) з урахуванням географічної протяжності громади, помірні експлуатаційні витрати, що досить важливо при наявному фінансуванні, а також надійність, технологічність, високий рівень безпеки та з урахуванням виділених коштів, замовником було прийнято рішення  провести закупівлю транспортного засобу (трактор) з наведеними нижче технічними і якісними характеристиками.

Технічні характеристики предмету закупівлі Замовника

Найменування

Показники

Трактор LOVOL FT 1054АC

(або еквівалент за технічними характеристиками)

Колісна формула, не менше

Габарити (ДхШхВ), мм,

4600х2200х2910

Потужність двигуна, л.с. (кВт), не більше

105 (77,2)

Робочий об’єм двигуна, л,

Кількість циліндрів, не менше

Крутний момент Nm (об/хв.), не менше

440-469 (1400-1600)

Коробка передач, не менше

16+8

Витрати палива, г/кВт

до 248

Місткість паливного бака, л,

Частота обертання BOM (про/хв.), не менше

Гідравлічна система (л/хв.),

не менше

Кількість пар виносної гідравліки, не менше

3 пари

Колісна база, мм, не більше

Колія передніх коліс, мм,

не менше

1610-1950

Колія задніх коліс, мм,

1608-1996

Мінімальний агротехнічний просвіт, мм, не менше

Загальна вага, кг, не менше:

• конструктивна
    • експлуатаційна

Вантажопідйомність навісної системи, кг, не менше

Рульове управління

гідравлічне

Додаткові відомості

кабіна з кондиціонером

Рік виробництва

не раніше 2021 р.

Гарантія

не менше 24 міс.

6. Розмір бюджетного призначення погоджений на 2023 рік: 1440000,00 гривень.

7. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Рішення 29 сесії восьмого скликання Новослобідської сільської ради від 27.10.2023 року «Про внесення змін до бюджету Новослобідської сільської територіальної громади на 2023 рік (1852400000)»

8. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 1440000,00 гривень

9. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: проведено моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо). Крім цього, був проведений аналіз закупівель аналогічних Товарів через офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі України «Prozorro»

Уповноважена особа                                                                  Максим ВОРОНІН