Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

В.о. директора: Горбовцова Ірина Василівна

Телефон: +38(05442) 5-45-20

Електронна пошта: n.slobidska-azpsm@ukr.net

Адреса: Сумська обл., Конотопський район,

с.Нова Слобода, вул. Першотравнева, 3А.

Рішення про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини»

Визнання країнами вакцин Coronavac та Coronashield станом на 27.07.21

Графік прийому лікарем Суржикової Н.В

Структура закладів охорони здоров'я Новослобідської сільської ради

ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН На платні медичні послуги КНП НСР "АЗПСМ", які не входять до програми медичних гарантій та не оплачуються Національною службою здорв'я України

Реквізити для оплати медичних послуг, які не входять до програми медичних гарантій та не оплачуються Національною службою здорв'я України (пацієнти, які не мають декларації, або мають декларацію з іншим лікарем)

МОЗ дозволить видавати паперові лікарняні в окремих випадках до 1 травня 2022 року

Міністерство розробило проєкт наказу «Про внесення змін до деяких наказів МОЗ» стосовно  МВТН та електронних лікарняних. Відтак, паперові листки непрацездатності  у чотирьох виключних випадках продовжать видавати до 1 травня 2022 року.

11:18 27.01.2022

Поліомієліт повернувся в Україну

Ліків від цієї хвороби не існує, єдиний захист — щеплення. Зараз в Україні лише 73% дітей віком до 1 року отримали три дози щеплення від поліомієліту (дані МОЗ на 1.12.2021) за необхідних 95%.  Найбільш вразливі до поліомієліту — діти до 6 років. В окремих випадках заразитися також можуть невакциновані дорослі. Поліомієліт може загрожувати великій кількості невакцинованих або не повністю вакцинованих дітей невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин. Серед тих, кого паралізувало внаслідок поліомієліту, 5–10% помирають через те, що параліч уразив саме дихальні м’язи.  Поліомієліт викликають поліовіруси, що потрапляють до організму зазвичай через немиті руки та іноді через брудну воду. Поліовірус поширюється непомітно і швидко, і дуже часто - через відсутність будь-яких симптомів у більшості інфікованих. Коли і як вакцинують дітей від поліомієліту?

14:00 26.01.2022

Змістовно від МОЗ: Головні правила прийому антибіотиків

З часу винайдення антибіотики значно знизили захворюваність і смертність від інфекційних хвороб. Водночас вони змусили мікроорганізми мутувати для захисту від них, тому антимікробні препарати стають менш ефективними. Коли мікроби стають остаточно стійкими до антибіотиків, їх ще називають резистентними.

13:58 26.01.2022

20 тисяч флаконів препарату Ремдесивір для лікування COVID-19 доставлено в регіони, 775 флаконів - на Сумщину

Ремдесивір (торговельна назва Veklury) дозволений МОЗ України для використання в лікуванні пацієнтів з коронавірусною хворобою (COVID-19) згідно з протоколом надання медичної допомоги.

15:34 24.01.2022