Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

В.о. директора

Телефон: +38

Електронна пошта:

Адреса:

Рішення про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини»

Визнання країнами вакцин Coronavac та Coronashield станом на 27.07.21

Графік прийому лікарем Суржикової Н.В

Структура закладів охорони здоров'я Новослобідської сільської ради

ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН На платні медичні послуги КНП НСР "АЗПСМ", які не входять до програми медичних гарантій та не оплачуються Національною службою здорв'я України

Реквізити для оплати медичних послуг, які не входять до програми медичних гарантій та не оплачуються Національною службою здорв'я України (пацієнти, які не мають декларації, або мають декларацію з іншим лікарем)

Звіт про виконання фінансового плану КНП Новослобідської сільської ради АЗПСМ за 2021 рік

«Чорні трансплантації»: правда чи міф?

Досі популярним залишається міф про «чорні трансплантації»: ніби пацієнтів лікарень навмисно «розбирають» на органи. Через подібні упередження у багатьох людей виникають побоювання, що таке може трапитись із їхніми близькими. Однак ситуація насправді зовсім інша.

11:49 17.02.2022

ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ ПОЛІОМІЄЛІТУ: РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТИЖНЯ

За перший тиждень кампанії щеплення проти поліомієліту в Україні, станом на 5 лютого 2022 року, захист отримали 9 273 дитини віком від 6 міс до 6 років (1 та 2 дози ІПВ). Деякі регіони розпочали імунізацію ще в січні.

13:25 08.02.2022

У Програмі медичних гарантій з’явився новий пакет - “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня

У 2022 році у Програмі медичних гарантій з’явився новий пакет - “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня”. У рамках цього пакету пацієнтам проводитимуть ті хірургічні операції, які можливо виконати лише у стаціонарі і не можливо – в умовах поліклініки.

14:51 04.02.2022