Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

Звіт по КНП АЗПСМ за тиждень.

Вакциновано 63 людини. Прийом лікарем - терапевтом 88 осіб. 12 викликів лікаря. Також, на цьому тижні було заключено 2 договори з "КП Путивльська міська лікарня" на 45 тис.грн щодо медичного огляду призивників, допризовників та військовослужбовців, та договір на 3 тис.грн. щодо лабораторних досліджень.

18:45 13.08.2021

Штам COVID-19 "Дельта" втричі заразніший!

Штам коронавірусу "Дельта", який поширився з Індії в майже сотню країн світу, втричі заразніший за звичайний варіант. Нові мутації COVID-19 продовжуватимуть з’являтися й надалі.

13:05 13.08.2021

Графік роботи пункту щеплення

Графік роботи пункту щеплення: З понеділка по п’ятницю включно з 9:00 до 15:00, субота з 9:00 до 12:00. Пункт щеплення знаходиться за адресою: с.Нова Слобода, вул. Першотравнева, 3А. Також можна зветратись до медпрацівників за місцем проживання. Наявність вакцини на пункті щеплення: «Короновак» - 123 дози (також очікується 300 доз), та «Астра-Зенека» - 50 доз. За період з 9 до 10 серпня провакциновано 20 осіб.

09:12 11.08.2021

Інформаційний лнст

Сумська обласна клінічна лікарня 25.03.2021 по розподілу Міністерства охорони здоров’я, отримала 64 зрізовий  комп’ютерний  томограф Somatom Go Top (Siemens), який встановили за адресою Суми, вул. Ковпака 18. Комп’ ютерний томограф забезпечус високу якість досліджень для будь-якої категорії паціснтів - незалежно від складності клінічного завдання. Турбота про паціснта проявлясться в постійній увазі, адаптацfі  всіх параметрів під індивідуальні особливості i можливостей паціснта (затримка дихання, обсяг контрастної речовини) із застосуваіоіям широкого діагноетичного спектру можливостей томографа.

08:16 06.08.2021

Комунальне некомерційне підприємство Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини» в рамках вакцинальної кампанії проводить вакцинацію усіх бажаючих, незалежно від

10:04 05.08.2021