Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

З початку 2022 року КНП Новослобідської АЗПСМ було зроблено:

88 щеплень від короновірусної хвороби COVID – 19. Всього вакциновано по громаді - 2744 людини, з них двома дозами -2152 людини. Пункт щеплення працював у вихідні дні, було зроблено 16 щеплень. В наявності такі вакцини: Короновак (Китай) - 132дози Пфайзер (Бельгія) - 18 доз

22:31 12.01.2022

Чи допоможе обтирання спиртом "збити" підвищену температуру тіла

Майже кожен із нас хоч раз нездужав та мав високу температуру тіла, а іноді й лихоманку. І практично кожен намагався її “збити”. Народних засобів зниження температури тіла дуже багато. Наприклад, з давніх часів практикують протирання шкіри спиртом – ніби так можна зняти лихоманку. Враховуючи, що лихоманку лікувати немає сенсу (якщо температура не є дуже високою), такий метод є не лише неефективним, а і небезпечним.

11:37 10.01.2022