Держпродспоживслужба інформує

Держпродспоживслужба інформує!

З початку 2024  року  в  Україні  зареєстровано  спалахи  Африканської чуми свиней  в Київській, Чернігівській, Полтавській областях.

08:59 23.07.2024

Держпродспоживслужба часто отримує повідомлення або згадування в соціальних мережах, в яких споживачі інформують про порушення умов зберігання, виробництва та/або реалізації харчових продуктів.

09:58 12.07.2024

ХАРЧОВІ ОТРУЄННЯ РИБОЮ ТА ЇХ ПРОФІЛАКТИКА

Риба - смачний і корисний продукт, відмовлятися від її споживання через острах отруєння необов'язково. Однак, із огляду на те, що риба є швидкопсувним продуктом і часом вживається в їжу в сирому вигляді, отруєння нею не є рідкістю. Найбільш часто отруєння рибою реєструються в жарку пору року, що пов'язано з порушенням температурного режиму, зберігання продукту і страв з нього. Збільшується число випадків отруєння рибою і в святкові дні, так як в цей час підвищений попит на рибні вироби, і деякі недобросовісні продавці намагаються, користуючись ажіотажем, позбутися від неякісного товару. До отруєння рибою призводять причини, які можна розділити на три групи:

11:15 26.06.2024

Сальмонельоз у дітей

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області

09:10 13.06.2024