Держпродспоживслужба інформує

Сальмонельоз у дітей

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області

09:10 13.06.2024

Держпродспоживслужба інформує!

На території Путивльської міської та Новослобідської сільської рад Конотопського району фахівцями Путивльської дільничної лікарні ветеринарної медицини Конотопської РДЛВМ розпочинається здійснення комплексу планових діагностичних, лікувально-профілактичних і санітарно-гігієнічних заходів, спрямованих на раннє виявлення ознак захворювань, профілактику і лікування хвороб великої рогатої худоби та коней – так звана ДИСПАНСЕРИЗАЦІЯ.

11:25 25.04.2024

Сказ – смертельна небезпека для тварин та людей!

Сказ — особливо небезпечне, гостре, заразне, надзвичайно важке і невиліковне захворювання, яке неминуче закінчується смертю. Хворіють на нього люди і всі теплокровні тварини як свійські, так і дикі. Особливо небезпечні лисиці, дикі кабани.

08:11 16.04.2024