Держпродспоживслужба інформує

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує:

07:40 22.01.2024

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського районнеого управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує:

10:04 17.01.2024

Ієрсиніоз та заходи його профілактики

Щорічно серед населення України реєструється випадки ієрсиніозу. Це небезпечне кишкове інфекційне захворювання має виражений сезонний характер та уражає передусім травний канал людини. Ієрсиніози зустрічаються переважно у вигляді спорадичних випадків, але можуть відзначатися і епідемічні спалахи. В наш тривожний час у зв′язку із введенням воєнного стану та великою кількістю осіб, які вимушені покинути місця постійного проживання, треба бути особливо уважним до профілактики харчових отруєнь інфекційного та неінфекційного походження, гострих кишкових інфекцій.

07:37 08.01.2024

Грип птиці — висококонтагіозне вірусне захворювання птиці

Грип птиці — висококонтагіозне вірусне захворювання птиці, яке у диких птахів може протікати безсимптомно, проте, серед домашньої птиці може викликати гострий перебіг захворювання та загибель. Існує ризик передачі хвороби людині.

11:44 05.01.2024

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Гепатит А (ВГА) — це запалення печінки, що спричинено вірусом гепатиту типу А або HАV. Хоча у більшості випадків захворювання має сприятливі прогнози, воно може мати і фатальні наслідки.

11:41 05.01.2024

Увага! В області виявлено захворювання птиці на високопатогенний грип

Повідомлення про загибель птиці в с. Штанівка, Сумського району надійшло 29.12.2023 року. Падіж птиці стався в підсобних господарствах приватного сектору. Всього загинуло 98 голів курей та 5 качок, з них 34 голови курей придбаних 23.12.2023 за оголошенням з мережі Інтернет. Падіж придбаної птиці почався в день купівлі. Хвора птиця у жителів села відмовлялася від кому та води, була малорухливою (стояла чи сиділа з опущеною головою).

11:34 05.01.2024