Держпродспоживслужба інформує

Вимоги до місця влаштування колодязів та каптажів джерел.

Вживання якісної води для пиття є однією з найважливіших запорук  збереження здоров’я людини і її довголіття. Але потрібно пам’ятати, що вода може бути одним із факторів передачі небезпечних  інфекційних захворювань, в  першу  чергу кишкових.

09:25 16.01.2023

Рекомендації населенню щодо заходів профілактики інфекційних захворювань під час повені

Під час повені існує ризик спалахів інфекційних хвороб, зокрема пов’язаних із водним шляхом передачі збудника і харчових отруєнь. Дотримання простих правил гігієни сприятиме захисту від них.

09:48 09.01.2023

Рекомендації для мешканців, які вживають та використовують у побуті воду шахтних колодязів

Важливою умовою, що забезпечує якість води – є правильна експлуатація колодязя (криниці). Для того, щоб колодязна шахта не стала резервуаром всіляких бактерій і мікроорганізмів періодично повинні проводитися дезінфекція колодязя і його чищення, лабораторний контроль якості питної води.

09:27 03.01.2023

ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ C

Путивльський відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує:

11:15 28.10.2022

Щодо здійснення реєстрації та ідентифікації тварин!

Шановні власники тварин, відповідно до вимог Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», «Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», «Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз» -  ідентифікації та реєстрації підлягають усі тварини, які перебувають, розводяться або утримуються на території України.

11:34 24.01.2022