Як очистити воду виморожуванням

Дата: 14.12.2023 10:52

Фото без опису

Тала вода - це унікальна за своєю структурою рідина, яка володіє корисними властивостями і показана до застосування практично кожній людині. Шляхом заморозки вода має властивості "оновлюватися" і відновлювати свій початковий енергетичний, структурний та інформаційний стан. Таким чином, її структура молекул суворо впорядкована. А оскільки людина на 70% складається з води, то дуже важливо те, яку саме рідину вона п 'є і якими властивостями вона володіє.

Отже, щоб тала вода дійсно принесла вам користь, її необхідно правильно заморозити. Для цього слід дотримуватися такого алгоритму дій:

• Заповніть підготовлену ємність на 2/3 якісною питною водою.
  • Поставте ємність в холодне місце, наприклад на балкон.
  • Як тільки вода почне замерзати, відразу ж перелийте рідину в іншу, заздалегідь підготовлену ємність.
  • Лід, який залишиться у вас після переливання, ви можете сміливо викидати, це так звана «мертва вода», яка не принесе користі вашому здоров'ю.
  • Продовжуйте заморожувати рідину до тих пір, поки її рівень не буде складати 2/3 від вже замерзлої брили.
  • Ось цю незаморожену воду можете злити, а отриманий лід розморозити.

Після таких досить нехитрих маніпуляцій ви отримаєте правильну талу воду. Зазвичай з 1,5 літрів простий питної води ви отримаєте близько 1 літра талої.

Заморожену масу льоду рекомендують розморозити при кімнатній температурі і використовувати для пиття.

Насолоджуйтесь нею і заряджайтеся справжнім джерелом здоров'я і довголіття.

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області